Pierwsze doniesienia o kryzysie w małżeństwie Agaty Kuleszy i operatora Marcina Figurskiego pojawiły się w mediach już kilka miesięcy temu. Wówczas jednak wydawało się jeszcze, że para chce pracować nad swoim związkiem, bowiem aktorka zapewniła, że planują spędzić wspólnie Święta Bożego Narodzenia:

Reklama

Jedziemy do Szczecina, do moich rodziców, a Wielkanoc spędzimy z teściami - zdradziła w jednym z wywiadów

Reklama

Wszystko wskazuje jednak na to, że małżonkom nie udało się pokonać kryzysu. Jak donosi "Na Żywo", Agata Kulesza złożyła pozew o rozwód z orzeczeniem o winie jej męża. Wcześniej zaś, po jednej z awantur, aktorka poprosiła o wszczęcie procedury "Niebieskiej Karty", którą zakłada się, gdy w rodzinie dochodzi do przemocy.

Agata Kulesza na razie nie skomentowała tych doniesień. Nie udało nam się także skontaktować z nią telefonicznie. Problemami małżeńskimi chętnie zaś dzieli się w mediach społecznościowych jej mąż. Marcin Figurski na swoim profilu na Facebooku opublikował między innymi wezwanie w spawie procedury "Niebieskiej Karty" oraz wezwanie jakie otrzymał w charakterze podejrzanego o "psychiczne znęcanie się nad żoną".