Jeszcze w sierpniu na antenie kanału zadebiutuje drugi sezon „Revolution” (26 sierpnia, godz. 16.00) przedstawiający życie ludzi w świecie, w którym już od dawna nie działają żadne urządzenia elektryczne. Jak potoczą się dalsze losy rodziny Mathesonów zmagającej się nie tylko z brakiem prądu, ale także z radykalną grupą buntowników?

Reklama

Chirurdzy” to absolutny faworyt widzów. Pokochali pracowników szpitala Seattle Grace tak mocno, że producenci właśnie przygotowują premierę dwunastego sezonu filmu. A jak to wszystko się zaczęło? TVN7 już od (31 sierpnia, godz. 18.00) rozpocznie emisję pierwszego sezonu losów słynnych lekarzy z Seattle. Nietypowe przypadki medyczne
i skomplikowane historie życiowe to zdecydowanie ich największa specjalność.

Dr House’a” nie trzeba nikomu przedstawiać. Ten bezczelny geniusz jest stałym gościem w ramówce TVN7. Nie inaczej będzie jesienią, wtedy stacja pokaże 4 sezon serialu. Wizyty domowe wybitnego diagnosty – od 11 września, godzina 19.00.
To nie koniec medycznych przypadków i perypetii lekarzy na antenie kanału. Jedną z nowości jesiennych TVN7 będzie „Rush”. Już 6 września (godz. 22.55) widzowie poznają czarującego doktora Williama P. Rusha granego przez Toma Ellisa. Ale to nie jest typowy lekarz w kitlu ze stała posadą w szpitalu. Zgłaszają się do niego pacjenci, którzy swoje problemy ze zdrowiem chcą zachować w tajemnicy. Nietypowy doktor niesie pomoc wszędzie i każdemu – pod warunkiem, że klient w potrzebie zapłaci odpowiednią sumę.
Ten tryb pracy na pewno przyniesie wiele nietypowych spotkań, a bohater nie raz wpakuje się w poważne kłopoty. Zwłaszcza, że jego przeszłość da o sobie znać w najmniej oczekiwanym momencie.

Reklama

25 września o godz. 16.00 przyjdzie czas na „Zaklinaczkę duchów”. Melinda Gordon od dziecka potrafi porozumiewać się ze zmarłymi. Bardzo często proszą ją o pomoc
w załatwieniu różnych spraw, których nie zdążyli dopilnować za życia. „Zaklinaczka duchów” ma przez to sporo problemów, ale zrobi wszystko, żeby jej nietypowi goście zaznali wreszcie spokoju.

Reklama

W listopadzie TVN7 pokaże drugi sezon „Tajemnic Laury”. Przed ambitną panią detektyw nowe śledztwa i kolejne problemy z wychowaniem dwójki dzieci.

Listopad i grudzień to także serialowe premiery. Na początku listopada, tuż po premierze w USA, TVN7 pokaże kryminalny serialMiasto zła”. Jego akcja rozgrywa się w latach osiemdziesiątych w Los Angeles, w którym rządzą seks, narkotyki, rock and roll oraz brutalni przestępcy. Fabuła opowiada o kulisach śledztwa dotyczącego seryjnych morderstw
w okolicach Sunset Strip. W główną postać „Miasta zła” wcielił się Ed Westwick, szerszej publiczności znany z roli Chucka Bassa w popularnej „Plotkarze”. W obsadzie serialu zobaczymy także polską aktorkę Karolinę Wydrę, która zagra panią detektyw pomagającą w śledztwie.

W grudniu na antenie TVN7 zadebiutuje „Olimp”. To serial Si-Fi. Jego bohaterem jest młodzieniec, który chce zyskać nieśmiertelność. Aby ją zdobyć musi pokonać liczne przeszkody i wrogów oraz dotrzeć na sam Olimp. To tam skrywany jest dar nieśmiertelności.