Główni bohaterowie to grupa barwnych postaci, z których każda wnosi swój niepowtarzalny styl i umiejętności do pracy całego zespołu. Szefem agencji detektywistycznej Septagon jest były komandos Marcin Doman, a w skład jego zespołu wchodzą: Dexter - szuler i mistrz manipulacji, Ruda - kobieta o wielu twarzach i niezwykłej skuteczności, Diablo - zawodnik nielegalnych walk w klatce, Serb - instruktor technik policyjnych, Agnieszka - wielokrotna mistrzyni świata w karate, Ronin - mistrz sztuk walki i miłośnik filozofii wschodu. Każda z postaci jest inna, ale łączy je detektywistyczna pasja i chęć pomocy ludziom, którzy znaleźli się w trudnym położeniu.

Reklama

Działając często na granicy dobra i zła, pomiędzy prawem a bezprawiem, tam gdzie policja jest bezradna, a ludziom dzieje się krzywda, detektywi niosą pomoc potrzebującym, wykorzystując swoją wiedzę, inwencję, doświadczenie i najnowsze techniki śledcze.
Dramatyczne sytuacje, pasjonujące śledztwa, niebanalne metody i pomysły detektywów, dynamiczne pościgi i zaskakujące rozwiązania - to wszystko już jesienią w serialu "Detektywi w Akcji" w Czwórce.

Serial emitowany będzie od poniedziałku do czwartku o godz. 18:00 począwszy od 31 sierpnia.