Nazwisko Brada było przywoływane wiele razy, wszystko zależy od tego, jak będą wyglądały inne jego zawodowe zobowiązania. To serial, w który każdy chce się zaangażować, ze względu na jego scenariusz i wyśmienite, bardzo skomplikowane role. Brad jest bardzo mocno związany z HBO. W zeszłym roku współpracował z Ryanem Murphym przy produkcji filmu HBO "The Normal Heart". Wiem, że wszyscy byliby zachwyceni, mając go na pokładzie. - mówi źródło portalu Hollywood Life.

Reklama

Wielu fanów serialu "True Detective" spodziewa się jednak, że w 2. sezonie, twórca powierzy główne role kobietom. W tym przypadku, najczęściej typowane nazwiska, to Ellen Page i Kate Mara, znana widzom z 1. sezonu "House of Cards".

Chęć wystąpienia w nowej odsłonie "True Detective" wyraziła także Emma Stone. Fani serialu również mają swoich faworytów, których chętnie widzieliby w kolejnych odcinkach. Jak podaje portal Interational Business Times, w przypadku ról męskich, są to Bryan Cranston ("Breaking Bad") i Christian Bale. Zaś w przypadku, gdy głównymi bohaterkami miałby być kobiety, padają nazwiska Amy Adams, Sandry Bullock i Salmy Hayek.

Sam twórca serialu jest jednak niezwykle powściągliwy w zdradzaniu szczegółów kolejnego sezonu. Na razie wiadomo jedynie, że akcja najprawdopodobniej nie będzie rozgrywała się w Louisianie, jak to miało miejsce w 1. sezonie, a w południowej Kalifornii. Z dużym prawdopodobieństwem także, w przeciwieństwie do premierowej serii, fabuła nie będzie skoncentrowana wokół zagadkowych morderstw.