Mikołaja Roznerskiego z pewnością znają widzowie takich seriali, jak "M jak miłość" czy "Na Wspólnej". Prywatnie życie 30-letniego aktora wygląda jednak inaczej niż granych przez niego postaci. Zamiast ciągle zmieniających się kobiet, jest jedna partnerka, a zamiast szalonych imprez z alkoholem i narkotykami, są spacery z dzieckiem i czas poświęcony rodzinie.

Reklama

Roznerski jest bowiem tatą 3-letniego Antosia, którego wychowuje wraz z partnerką, Martą Juras. Ukochana Mikołaja również jest aktorką i już po wakacjach, widzowie "M jak miłość" będą mieli okazję zobaczyć ją na planie telenoweli u boku swojego partnera.

Synek aktorskiej pary niestety nie ogląda rodziców na akranie, bowiem w ich domu nie ma telewizora:

Stawiamy na inne rozrywki i sposoby poznawania świata. Spacery, samochody na resorach... - powiedział Roznerski portalowi swiatseriali.pl

Aktor przyznał się także, że czas, którego nie spędza na planie serialu bądź spacerach z synkiem, poświęca na dość nietypowe hobby:

Zrobiłem sobie kurs spawania stali nierdzewnych. Mógłbym więc odnaleźć się jako spawacz. Bardzo lubię dłubać w starych mebelkach. To moje hobby. Może nie robię tego pięknie, ale po swojemu. Lubię zaszyć się w jakimś kącie i rzeźbić przy starych szafach czy krzesłach.