O romansie Roznerskiego z Bołądź media zaczęły pisać rok temu. Sprawa wywołała spore oburzenie w środowisku show biznesu, ponieważ aktor miał stałą partnerkę, z którą wychowywał syna, Antka. Matka dziecka Mikołaja, Marta Juras również jest aktorką. Widzowie mogą kojarzyć ją z serialu "M jak miłość", gdzie wciela się w postać Eryki.

Reklama

Związek dwójki młodych aktorów, zdaniem "Na Żywo" należy już jednak do przeszłości. Roznerski związał się bowiem z Olgą Bołądź, z którą występował w jednej sztuce teatru Palladium. Romans narodził się ponoć podczas tournee spektaklu po Londynie. Jak podaje "Na Żywo", matka dziecka Mikołaja o wszystkim dowiedziała się z mediów.

W listopadzie 2013 r. wszystko stało się jasne. To wtedy w kolorowej prasie ukazały się zdjęcia Mikołaja i Olgi z romantycznej kolacji w centrum stolicy, na których czule się obejmują. Dla Mikołaja publikacja była niewygodna, ponieważ nie zdążył przyznać się Marcie do zdrady. Matka Antosia na wieść o romansie ukochanego, spakowała jego walizki. Mikołaj nie wiedział, co robić - być z Olgą, czy dla syna ratować związek z Martą. Dziś wie, że podjął słuszną decyzję. - pisze tabloid.

AKPA

Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, iż Olga Bołądź i Marta Juras były koleżankami z planu serialu "Czas honoru". Czy ta historia nie przypomina nieco telenoweli, jaka rozegrała się pomiędzy Mikołajem Krawczykiem a Agnieszką Włodarczyk i Anetą Zając?