"Rodzinka.pl" i "Ja to mam szczęście" to familijne seriale komediowe opowiadające o zabawnych perypetiach wielodzietnych rodzin i ich przyjaciół. Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak w "Rodzinka.pl" oraz Kinga Preis i Jacek Braciak w "Ja to mam szczęście" wcielają się w role rodziców próbujących okiełznać gromadkę niesfornych dzieciaków i zapanować nad trudami codzienności.

Reklama

Pierwszy sezon serialu "Rodzinka.pl" był emitowany wiosną ubiegłego roku i gromadził przed telewizorami średnio 3,24 mln widzów. W tegorocznej wiosennej ramówce produkcję zastąpiło debiutujące "Ja to mam szczęście", które nie powtórzyło sukcesu poprzednika.

Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, serial z Kingą Preis i Jackiem Braciakiem oglądało średnio 1,88 mln osób, co dało stacji TVP2 w tym czasie antenowym ostatnie miejsce w rynku telewizyjnym.

Telewizja Polska nie zadecydowała jeszcze o losach "Ja to mam szczęście" i wciąż nie wiadomo, czy serial doczeka się kontynuacji. Oficjalnie potwierdzono zaś, że jesienią, z nowymi odcinkami na antenę powróci "Rodzinka.pl".

Reklama