Od dnia emisji pierwszego odcinka "rodzinki.pl" widzowie Dwójki zdążyli mocno się zżyć z serialową rodziną Boskich. Świadczy o tym ogromna popularność i rozpoznawalność odtwórców głównych ról: Małgorzaty Kożuchowskiej, Tomasza Karolaka oraz Macieja Musiała, Mateusza Pawłowskiego i Adama Zdrójkowskiego. Sympatii widzów dowodzą również wyniki oglądalności serialu. Losy Boskich w poprzednim sezonie śledziło prawie 4 mln widzów.

Reklama

Mając za sobą wiele dni na planie trzeciej transzy serialu wierzę, że nie tylko spodoba się ona widzom, którzy już pokochali Boskich, lecz również przekona tych jeszcze niezdecydowanych. Będzie to ta sama kochająca się rodzina - z jej humorem, dystansem, dużym luzem, ale w nieco nowym wydaniu - mówi Małgorzata Kożuchowska. Kolejna seria to zapowiedź przede wszystkim większej ilości zabawnych sytuacji i trudnych, niewygodnych pytań. Główni bohaterowie, Ludwig i Natalia Boscy stawią czoła nowym wyzwaniom i wybrykom dorastających synów.

Pojawią się tematy takie jak pierwsze młodzieńcze miłości, kuszące pułapki sieci, prywatna szkoła Kuby, prawo jazdy Tomka czy nowy wymiar miłości małżeńskiej Natalii i Ludwika. Sytuacje, które mogą być dla wielu osób inspirujące, ważne, ale i zabawne - zachęca Kożuchowska, serialowa Natalia Boska.

Zdaniem producentki, Doroty Kośmickiej-Gacke do sukcesu serialu przyczyniły się znakomite scenariusze. Scenarzyści świetnie skonstruowali postacie, dodatkowo opierając ich życie na własnym. Nieskończoność niesamowitych zdarzeń zaczerpnięta jest z ich rodzin i doświadczeń. Dlatego właśnie perypetie rodziny Boskich są tak bliskie naszym widzom - powiedziała w rozmowie z PAP Life Kośmicka-Gacke. Po dwóch sezonach wiemy już, że oglądają nas taksówkarze, przedszkolaki, a nawet profesorowie uniwersytetów - dodaje.

"Rodzinka.pl" to historia pięcioosobowej rodziny: Natalia i Ludwik Boscy, para po trzydziestce, poznała się jeszcze na studiach, na początku lat 90. Wzajemna fascynacja i miłość od pierwszego wejrzenia - tak zaczęło się ich wspólne życie. Dziś są rodzicami trzech chłopców: Tomka, Jakuba i Kacpra. Każdy z nich to indywidualista z inną pasją, temperamentem i charakterem. W nowym sezonie da się to odczuć jeszcze bardziej.

Oprócz rodziny Boskich i przyjaciół pani i pana domu, w tych rolach Agata Kulesza i Jacek Braciak, w trzecim sezonie pojawią się także nowi bohaterowie. Synowie Natalii i Ludwika zaczną zapraszać do domu koleżanki. Najstarszy syn, Tomek poważnie zaangażuje się w związek z Magdą, którą grać będzie Olga Kalicka. Natomiast najmłodszy, Kacper przeżyje swój pierwszy pocałunek. Jego sympatię zagra Emilia Dankwa.

Od września zmieni się pora emisji "rodzinki.pl." Serial, będzie gościł na ekranach widzów w każdy piątkowy wieczór w telewizyjnej Dwójce.