"Klan" to produkcja, która cieszy się najdłuższym stażem na polskim rynku serialowym. Na antenie telewizyjnej Jedynki zadebiutował w 1997 roku i przez 15 lat zdążyła przywiązać widzów do losów swoich bohaterów.

Reklama

Jednak jak donosi Super Express, nad serialem zawisły czarne chmury. Stacja TVP zastanawia się bowiem, czy nie powinna zastąpić go nowa produkcja"

Odchodzi się od kręcenia tasiemców. "Plebania" zniknęła z anteny, a na jej miejsce weszła "Galeria". Widzowie lubią zmiany, więc nie jest powiedziane, że na miejsce "Klanu" nie wejdzie coś nowego. - powiedział w rozmowie z Super Expressem pracownik TVP.

Tabloid dodał także, zarówno aktorzy, jak i producenci "Klanu" są pełni nadziei i liczą na to, że Telewizja Polska nie pozbędzie się z ramówki produkcji, która wciąż ma duże grono wiernych widzów.

Z informacji podanych przez Super Express wynika, że decyzja w sprawie serialu ma zapaść do końca aktualnego tygodnia. Jak wielbiciele "Klanu" zniosą informację o zniknięciu telenoweli z anteny Jedynki?