Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Uchodźcy w show biznesie. Te gwiazdy uciekły przed wojną i prześladowaniami

1 lutego 2017, 11:14
Shutterstock/AKPA
W Stanach Zjednoczonych trwają masowe protesty wobec dekretu Donalda Trumpa, zakazującemu przyjmowania przez Stany Zjednoczone obywateli kilku muzułmańskich krajów. Głos w tej sprawie zabrał ostatnio Ashton Kutcher, który przypomniał, że jego żona Mila Kunis również była uchodźcą. Aktorka nie jest jedyną gwiazdą, która znalazła schronienie przed wojną czy prześladowaniami właśnie w USA.
Reklama
Reklama
Tematy:
Mila Kunis show biznes gwiazda uchodźca Stany Zjednoczone USA 'Donald Trump

Powiązane

Reklama

Komentarze(11)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • komu wciskacie ten kit ?
  2017-02-01 19:02:31
  biedulki ... jakże jest mi szkoda tych arabów ... swoją drogą Freddie Mercury był pochodzenia Persem i urodził się w Zanzibarze, który w czasie jego narodzin był kolonią brytyjską ... to się ma nijak do USA i terroryzmu islamskiego, bo tak się śmiesznie składa, że on i jego rodzice byli wyznawcami zaratusztrianizmu .... zupełnie odmienna religia od islamu ... cala reszta tutaj przedstawionych Kunis, Ora, Estefan, M.I.A., Mozil, Podleska też nie mają nic wspólnego z krajami wspierającymi terrorystów ... jedynie Alek Wek jest z Sudanu, ale też nie jest muzułmanką (pochodzi z ludu Dinka, który wyznaje religię animistyczną) ...
  5
  pokażodpowiedzi (2)
 • derwisz
  2017-02-01 20:06:15
  I tak jak obecni ,,uchodzcy przywlekli AIDS i inne paskudztwa....no i oczywiscie wzbogaciły ,,kulturowo i nie tylko ,co niektórych.
  6
  pokażodpowiedzi (1)
 • seboc
  2017-02-01 12:40:59
  Zamiast pokazywac te gwiazdki z ***** napiszcie, ze na gale Oscarow nie moze dojechac Ashgar Farhadi i aktorzy z nominowanego iranskiego filmu. Ashgar Farhadi juz poprzednio dostal Oscara za swoj film.
  5
 • vh
  2017-02-02 01:13:54
  Sciema na maksa... i tyle w temacie, jedni emigruja przed wydumanymi przesladowaniami a inni nagle przypominaja sobie molestowanie...
  5
 • mknh
  2017-02-02 09:56:27
  "na skutek antysemickich prześladowań"- co to za brednie? W 1990r.? ********** jak wielu innych, którzy wyczuli moment. To się nazywało operacja Most sfinansowana naszymi pieniędzmi z afery ART-B
  4
 • Pedo.filski Muha.mad
  2017-02-01 22:59:17
  Aisha miała 9 lat jak ją POmykałem, ale to było 3 lata PO ślubie, nie tak jak u niekoszernego Romka Polańskiego. Musicie być tolerancyjni, bo jaj.ca puchną i przez to dochodzi do eksplozjii
  6
 • Auto
  2017-03-08 08:56:26
  Przecież ustawa dotyczy nielegalnych imigrantów, a wymienieni są legalnymi. Żaden kraj nie zgadza się na niekontrolowaną emigrację.
  0
 • Gall Anonim
  2017-10-03 13:14:42
  Żaden człowiek nie jest nielegalny ,nawet nie próbujemy myśleć samodzielnie i wyobrażać sobie piekła z którego wielu z nas (mając taką możliwość) także by uciekło, panuje moda na nie - myślenie tylko ślepe powtarzanie głupot po politykach i innych oderwanych od rzeczywistości "autorytetach" głównie prawicowych , ludziach którzy siedzą sobie w wygodnym fotelu i nawet nie potrafią wyobrazić sobie czym jest wona czy głód. Można nie zgadzać się z polityką, z warunkami A.Merkel (już nieaktulanymi) ale przykre jest to że zamiast tego zaczynamy w Polsce masowo wchodzić w jakąś chora demagogię, wrzucanie wszystkich do jednego worka ,zapominamy że to ludzie tacy jak my dlatego takie artykuły są potrzebne. Gdybyś do wyboru miał uchronić swoje dzieci i rodzinę przed śmiercią a jedynym sposobem byłaby ucieczka (bo nie ze wszystkim da się walczyć a upraszczanie rzeczy których my nie znamy na co dzień z autopsji jest niestety tyle bzdurne co i powszechne obecnie) to nie zastanawiałbyś się nad bzdurną "legalnością" twojej osoby gdzieś na świecie. Dajemy się zastraszyć, wmówić sobie że wszyscy wokół nas są źli a każdy muzułmanin to terrorysta... naprawdę ? mam nadzieje ,że nasze społeczeństwo nie da się do końca ogłupić bzdurną propagandą. terroryzm będzie bez względu na to czy granice będą otwarte tak samo jak zawsze będa ludzie uciekający z piekłą (także piekła głodu) niezależnie od tego czy my w wygodnych fotelach nazwiemy ich egoistycznie nielegalnymi emigrantami czy też zauważymy, że to ludzie jak każdy z nas. Kontrola granic ? Tak ale z ludzką twarzą. Oceniajmy samodzielnie a nie na podstawie politycznej mody i demagogii ,która drugiego człowieka nie dostrzega, widząc tylko pochodzenie czy inne bzdury nie mające znaczenia (wielu muzułmanów ucieka także przez ortodoksyjną brutalną wersję swojej religii, nikt nie wybiera sobie ani miejsca urodzenia ani wielu innych detali ale nas jako społeczeństwo ktoś skutecznie programuje na to, że wszyscy są tacy sami i należy mieć w d.. bliźniego w potrzebie). Smutne to i chyba ta tendencja bezmyślnego oceniania rzeczywistości przybiera na sile.
  1
Reklama

Zobacz więcej

Reklama