Mozil przez długi czas stronił od długotrwałych związków i poważnych deklaracji. W końcu jednak spotkał na swojej drodze kobietę, z której postanowił się oświadczyć. Niedawno zaś para wzięła ślub, o którym media dowiedziały po się długo po fakcie od samego muzyka.

Reklama

Goszcząc w programie "Dzień Dobry TVN", Czesław Mozil zaapelował do młodych ludzi, którzy planują zadłużać się na wesele. On i jego ukochana zorganizowali tylko skromną uroczystość, która kosztowała ich 2 tys. złotych.

Stwierdziliśmy z Dorotą, że jeśli możemy zainspirować… Mówię od razu do wszystkich młodych par, które mówią, że są zaręczeni, ale nie możemy się pobrać, bo cała rodzina oczekuje, że ich zaprosimy, że zrobimy huczne wesele, a nas nie stać. Postanowiliśmy z Dorotą, że ten dzień, gdzie jest nasz dzień, nie możemy się stresować ani razu. Stworzyliśmy małe wesele, kameralne, tylko dla najbliższych. I tym sposobem to było wesele dla nas.

Reklama

Mozil zdradził szczegóły tego wyjątkowego dnia:

Było 9 osób. W dzień ślubu mieliśmy sesje nad Wisłą, gdzie nikogo nie było. Mogliśmy pić szampana nad Wisłą z całą rodziną.

Muzyk dodał także, że nie wierzy celebrytom, którzy żalą się na brak prywatności i wszechobecnych paparazzi. Jego zdaniem bowiem, da się znaleźć w Warszawie miejsca, w których nawet gwiazdy mogą czuć się anonimowe.