Reklama
Reklama
Reklama

Piękna, zdolna, ale zawsze druga. Kariera Nataszy Urbańskiej

Natasza Urbańska
Natasza Urbańska / AKPA
Wydawać by się mogło, że Natasza Urbańska ma wszystko czego potrzeba, by zostać uwielbianą przez tłumy gwiazdą. Jest piękna, zdolna, pracowita i zdeterminowana, a mimo to, wciąż nie udaje jej się osiągnąć sukcesu, o jakim marzy. Na czym polega problem jej kariery?
Reklama
Reklama
Tematy:
Janusz Józefowicz Natasza Urbańska Teatr Buffo kariera
Reklama

Komentarze (49)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • m
  2014-01-10 06:30
  zwykła obca kukła
  0
  zgłoś
 • StanKo
  2014-01-10 17:50
  Po prostu dlatego, że jej mąż jest...niezależny od salonowego pętactwa, GW-na z Czerskiej i całego tego tałatajstwa...Nataszka jest jedną z piękniejszych kobiet, jedną z najlepszych artystek, która i śpiewa i tańczy jak...właśnie artystka. Ale że mają za swoją niezależność tzw. salonową "stójkę"...to i kariera przebiega tak jak widać...I to jest przekleństwo tuskolandu i całej III RP.
  0
  zgłoś
 • Aleksandra
  2014-01-09 23:33
  Kontestator trafił w ISTOTĘ RZECZY .W Polsce MIERNOTY brylują i wiadomo dlaczego.
  0
  zgłoś
 • fanka
  2014-01-10 00:48
  Nataszko , weź tego Józia za j**** , spuść w klozecie . On tylko raz błysnął . Kobieto , jesteś wielka .
  0
  zgłoś
 • WIDZKA
  2014-01-10 09:02
  MOIM ZDANIEM PROBLEM NATASZY POLEGA NA JEJ NIENATURALNOSCI !! KIEDY JA WIDZE I SŁUCHAM NIE CZUJE TEGO CO ONA MA DO PRZEKAZANIA! JEST PUSTA W SRODKU!! TAK JAKBY JEJ NIE BYLO, JAKBY BYLA WOSKOWĄ PANIENKA! NAWET JAK SIE WYPOWIADA W MEDIACH.. NIE POTRAFI ZACIEKAWIC - ONA NIE MA OSOBOWOSCI! LADNE CIUCHY I METRY MATERIAŁU.. TO ŚMIESZNE A NIE INETERESUJĄCE!! TO " COS " ALBO SIE MA ALBO NIE! ONA NIESTETYNIE MA I NIE BEDZIE MIALA! NIE WIEM NAWET DLACZEGO?
  0
  zgłoś
 • kurtyna
  2014-01-10 09:06
  Może i tak jest jak piszecie ale coś wygląda na to,że to rodzina Tuska czego się nie tknie to zknoci
  0
  zgłoś
 • KLARA
  2014-01-10 17:52
  JEST PIEKNA I ZDOLNA. MA WSPANIALEGO MĘZA TO ZAZDROŚĆ LUDZI JA STAWIA NA 2 PLAN
  POZA TYM JEST DRUGA BO PIERWSZĄ JEST ŻONA JÓZEFOWICZA
  0
  zgłoś
 • SYLVEK
  2014-01-10 10:09
  Mysle ze jest za tymi wszystkimi drugimi miejscami itd jakies drugie dno dla mnie piekna i uczuciowa kobieta
  0
  zgłoś
 • janusz Normalny
  2014-01-10 21:20
  Co z tego, że piękna i zdolna, skoro na zawsze bedzie pośmiewiskiem po lizaniu zlewu.
  0
  zgłoś
 • Drzazga 101
  2014-01-10 14:49
  "Piękna, zdolna, ale zawsze druga"
  O Matko, tak to bywa w tym biznesie. Może to taki sam przypadek, jaki onegdaj opisywał zapoznany, polski poeta Marian Załucki: - "Nie raz robiliśmy mu chryje, że młody, zdolny, a nie pije". Ale Nataszka mi na oko konwenjuje, chocia nie wiem co ona sobą reprezentuję, bo nałogowo nie oglądam programów rozrywkowym made in Telewizja Polska i pokrewne - nazwa pasujęca do ichnich WYPOCIN - KANAŁY.
  Hej !-

  .
  0
  pokażukryj odpowiedzi (1)
  zgłoś
 • em
  2014-01-10 16:44
  właśnie. ona wkłada swoją pracowitość ale przez to że wszystkiego się chwyta nie można jej docenić w niczym bo po prostu w niczym nie jest na 100%, skacze z kwiatka na kwiatek, tu jej nie wyjdzie-to tam spróbuje, jak tam się nie uda to jeszcze gdzie indziej...próbuje drzwiami i oknami wchodzić ale nanic się to zda skoro nie pokazuje że jest człowiekiem, tylko sprawia wrażenie może nie pustej ale chłodnej, z dużym dystansem do ludzi i lalki którą -ja mam takie odczucia- józefowicz wszędzie popycha jak inni ojcowie swoje córki-takie zajęcia, takie, śmakie i owakie. A gdzie ona? Jej charakter?
  0
  zgłoś
 • klara
  2014-01-10 20:27
  Zgadzam się, jest mądra, piękna, ale wygląda tak jakby mąż gnębił ją psychicznie, zawsze taka uniżona, zapatrzona w niego, ale zapewne się mylę.
  0
  zgłoś
 • TadF
  2014-01-09 21:57
  A w czym jest ona taka dobra??? Dla kogo (wedlug kogo) jest piekna??? Dla kogo (wedlug kogo) jest uzdolniona i w jakim kierunku??? Dla kogo (wedlug kogo) jest zdeterminowana i do czego jest zdeterminowana???
  A moze pora isc do okulisty panie redaktorzyno - pisarczyku???
  0
  zgłoś
 • Gość
  2014-01-10 21:30
  Przecież i tak jest gwiazdą. A że naród przed nią nie pada na kolana, to oczywiste, bo Natasza nie ma osobowości, z którą mogliby się utożsamiać inni. Owszem, każdy widzi biegłość warszatową, ale gdzieś brakuje koniecznej charyzmy, która pozwoliłaby jej robić niezależną karierę, choćby jako piosenkarka. Bo co ona miałaby do przekazania publiczności w jakimś niewielkim klubie? A tam się nabywa charyzmy. Ale i tak nie jest źle, więc niech nie wydziwiają. Ciałko ma ładne, umięśnione, kamera ją lubi. Byle tylko się nie odzywała za często. Zawsze możemy sobie popatrzeć.
  0
  zgłoś
 • gracz.
  2014-01-11 09:55
  Zimna wyrachowana małpa rozbiła rodzinę , po trupach do celu , nie lubię jej wstrętna wyrachowana małpa, typ z pod ciemnej gwiazdy , sama powinna dochodzić do celu , a nie po znajomościach i układach , precz z nią.
  0
  zgłoś
 • danuta
  2014-01-11 13:25
  A mnie się wydaje, że ktoś bardzo pilnuje tego, aby Natasza nie była pierwsza. Jakoś innych artystów nie bierze się tak pod lupę, że nawet "nagradza" najbardziej żenującą scenę - a było takich co niemiara!
  Dziewczyna jest piękna, utalentowana i w przyzwoitym kraju zrobiłaby olśniewającą karierę, ale na Polskę jest widać za dobra - tu musi być miejsce dla takich " artystów" jak Robert Janowski - o jego programie nikt nie powie, że jest kiczowaty, a większego g...na nie widziałam!
  Natasza nie jest pierwszym i pewnie nie ostatnim zmarnowanym talentem w tym zatęchłym polskim bagnie.
  0
  zgłoś
 • tele-wic
  2014-01-12 13:18
  Prowincjonalna mentalność męża nie pozwala na karierę Nataszy. Dziewczyno uciekaj od tego megalomańskiego wsioka, póki czas!
  0
  zgłoś
 • abc
  2014-01-13 06:26
  15 slajdów i czy choć na końcu ktoś spróbował postawić jakąś tezę? Niestety, znowu wałkowanie tego samego...
  0
  zgłoś
 • Zenek
  2014-01-13 23:41
  Natasza Urbańska jest utalentowaną ,piękną i właściwie wszechstronną artystką.Pięknie tańczy.ma aparycję i jest bardzo elegancka.W " Tańcu pod gwiazdami " była niewątpliwie najlepsza ! Bardzo ładnie śpiewa ...Jak to się dzieje,że wyróżniane są często artystki,którym daleko do N.Urbańskiej ? Poza Polską już dawno zrobiłaby karierę i wielką sławę.Ktoś pilnie strzeże,aby nie była pierwsza - bo wiadomo,że jest najlepsza.Wielu forumowiczów doszukuje się czego to jej niby brakuje...Poszukajcie ujemnych punktów u słabych artystów to zobaczycie co zostanie do wzięcia pod uwagę do najwyższego wyróżnienia.Solidarna zazdrość i brak obiektywnej oceny oraz dyletanctwo odnośnie oceny jej umiejętności i talentu sprawiają,że nie zajmuje pierwszych miejsc.Poziom krytykantów N.Urbańskiej na tym forum jest ŻENUJĄCY.
  0
  zgłoś
 • jakataka
  2014-01-14 14:49
  Jej problemem jest pan Józefowicz! Wydaje się, że ona o niczym nie decyduje bo on właściwie trzyma rękę na wszystkim. Dla mnie ona jest tylko zdolną marionetką w jego rękach i czasami uda jej się wyrwać na "niepodległość". I mówię to nie ze złością ale ze zdziwieniem jak dorosła kobieta może tak podporządkować swoje życie. Oglądałam koncert kolęd. Miała piękną białą sukienkę zeszytą tylko na wysokości majtek. Rozcięcie dekoltu do pasa i w dolnej części do majtek. Piękna ale może nie na taką okazję?
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama