Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Piękna, zdolna, ale zawsze druga. Kariera Nataszy Urbańskiej

9 stycznia 2014, 16:01
AKPA
Wydawać by się mogło, że Natasza Urbańska ma wszystko czego potrzeba, by zostać uwielbianą przez tłumy gwiazdą. Jest piękna, zdolna, pracowita i zdeterminowana, a mimo to, wciąż nie udaje jej się osiągnąć sukcesu, o jakim marzy. Na czym polega problem jej kariery?
Reklama
Reklama
Tematy:
kariera Teatr Buffo Natasza Urbańska Janusz Józefowicz
Reklama

Komentarze (49)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • Aleksandra
  2014-06-19 19:43
  Również nie bardzo rozumiem, na czym polega rzekomy „problem kariery” N. Urbańskiej. Czytamy, że „ jest jedną z czołowych artystek Studio Buffo, a prywatnie także żoną dyrektora. Występuje we wszystkich przedstawieniach , w wielu z nich gra główną rolę.” Grała Polę Negri w pierwszym musicalu teatralnym realizowanym w technologi 3D, napisanym specjalnie dla niej, reżyserią zajął się Janusz Józefowicz” W 2013 roku w Teatrze Buffo odbył się recital z okazji 18 lat jej występów na tej scenie. Podobała się też jej rola w serialu TV.
  I wydawałoby się, że ta informacja wystarcza, aby właśnie uznać, że jest to sukces, który dany jest niewielu, bardzo udana kariera, w której nie widać żadnych „problemów”. Natomiast potem dowiadujemy się, że: „teatr to nie jedyna artystyczna działalność Nataszy Urbańskiej”. I tutaj faktycznie zaczyna się problem.
  Bowiem Urbańska w tym samym roku, bierze udział w programie "Jak oni śpiewają? W 2009 roku - w "Tańcu z gwiazdami". Dwa lata później, ponownie w "Tańcu z gwiazdami", tym razem jako prezenterka (a mąż, dla kontroli, w jury). Potem "Bitwa na głosy". Ostatnio „zapragnęła spróbować swoich sił także w modzie”. Od dłuższego czasu „próbuje zawojować także polską scenę muzyczną”. Na razie nie usłyszeliśmy nic o próbach na polu malarstwa i literatury. Ale nic straconego.
  Z tego obrazu wynika, że aktorka wbrew obiektywnym faktom nie jest zadowolona z kariery i dość chaotycznie, z pomocą męża, próbuje łapać się różnych innych aktywności, których niepowodzenie uważa za brak sukcesu.
  Należy jednak zwrócić uwagę, że na ogół ludzie robią kariery – i osiągają sukces – w jednej wybranej dziedzinie – w piosence, w modzie, zawodzie spikera/prezentera, aktora filmowego.
  Zgadzam się, że takie miotanie się jest to sygnał oderwania od rzeczywistości kobiety zbyt rozpieszczanej przez kochającego męża, który najwyraźniej wmówił jej, że jest uniwersalnie uzdolniona i genialna. To dlatego pewnie nie wystarcza jej sukces, który niewątpliwie osiągnęła i stąd głupiutkie fantazje o „uwielbianiu przez tłumy”. Mieliśmy wiele wspaniałych, zdolnych aktorek i chyba żadna z nich nie prezentowała pseudogwiazdorskich fochów, natomiast po prostu ciężko pracowały na uznanie publiczności.
  0
  zgłoś
 • goj
  2014-01-16 09:46
  gdy by była POjsatą to by ją chwalili judasze
  0
  zgłoś
 • ela
  2014-01-14 16:01
  Talent , a wypracowanie talentu to dwie różne sprawy. Tylko pracowita i uparta w realizacji swoich marzeń. Jak na razie sukces to tylko marzenia.
  0
  zgłoś
 • jakataka
  2014-01-14 14:49
  Jej problemem jest pan Józefowicz! Wydaje się, że ona o niczym nie decyduje bo on właściwie trzyma rękę na wszystkim. Dla mnie ona jest tylko zdolną marionetką w jego rękach i czasami uda jej się wyrwać na "niepodległość". I mówię to nie ze złością ale ze zdziwieniem jak dorosła kobieta może tak podporządkować swoje życie. Oglądałam koncert kolęd. Miała piękną białą sukienkę zeszytą tylko na wysokości majtek. Rozcięcie dekoltu do pasa i w dolnej części do majtek. Piękna ale może nie na taką okazję?
  0
  zgłoś
 • Zenek
  2014-01-13 23:41
  Natasza Urbańska jest utalentowaną ,piękną i właściwie wszechstronną artystką.Pięknie tańczy.ma aparycję i jest bardzo elegancka.W " Tańcu pod gwiazdami " była niewątpliwie najlepsza ! Bardzo ładnie śpiewa ...Jak to się dzieje,że wyróżniane są często artystki,którym daleko do N.Urbańskiej ? Poza Polską już dawno zrobiłaby karierę i wielką sławę.Ktoś pilnie strzeże,aby nie była pierwsza - bo wiadomo,że jest najlepsza.Wielu forumowiczów doszukuje się czego to jej niby brakuje...Poszukajcie ujemnych punktów u słabych artystów to zobaczycie co zostanie do wzięcia pod uwagę do najwyższego wyróżnienia.Solidarna zazdrość i brak obiektywnej oceny oraz dyletanctwo odnośnie oceny jej umiejętności i talentu sprawiają,że nie zajmuje pierwszych miejsc.Poziom krytykantów N.Urbańskiej na tym forum jest ŻENUJĄCY.
  0
  zgłoś
 • abc
  2014-01-13 06:26
  15 slajdów i czy choć na końcu ktoś spróbował postawić jakąś tezę? Niestety, znowu wałkowanie tego samego...
  0
  zgłoś
 • tele-wic
  2014-01-12 13:18
  Prowincjonalna mentalność męża nie pozwala na karierę Nataszy. Dziewczyno uciekaj od tego megalomańskiego wsioka, póki czas!
  0
  zgłoś
 • eden
  2014-01-11 19:46
  Tak jak Monika Rosati, bardzo ładna i nic więcej
  0
  zgłoś
 • danuta
  2014-01-11 13:25
  A mnie się wydaje, że ktoś bardzo pilnuje tego, aby Natasza nie była pierwsza. Jakoś innych artystów nie bierze się tak pod lupę, że nawet "nagradza" najbardziej żenującą scenę - a było takich co niemiara!
  Dziewczyna jest piękna, utalentowana i w przyzwoitym kraju zrobiłaby olśniewającą karierę, ale na Polskę jest widać za dobra - tu musi być miejsce dla takich " artystów" jak Robert Janowski - o jego programie nikt nie powie, że jest kiczowaty, a większego g...na nie widziałam!
  Natasza nie jest pierwszym i pewnie nie ostatnim zmarnowanym talentem w tym zatęchłym polskim bagnie.
  0
  zgłoś
 • ciekawy
  2014-01-11 12:02
  a kto to jest Jozefowicz?
  0
  zgłoś
 • t.runo
  2014-01-11 10:19
  W końcu ktoś napisał że jest piękna i zdolna
  0
  zgłoś
 • gracz.
  2014-01-11 09:55
  Zimna wyrachowana małpa rozbiła rodzinę , po trupach do celu , nie lubię jej wstrętna wyrachowana małpa, typ z pod ciemnej gwiazdy , sama powinna dochodzić do celu , a nie po znajomościach i układach , precz z nią.
  0
  zgłoś
 • Gość
  2014-01-10 21:30
  Przecież i tak jest gwiazdą. A że naród przed nią nie pada na kolana, to oczywiste, bo Natasza nie ma osobowości, z którą mogliby się utożsamiać inni. Owszem, każdy widzi biegłość warszatową, ale gdzieś brakuje koniecznej charyzmy, która pozwoliłaby jej robić niezależną karierę, choćby jako piosenkarka. Bo co ona miałaby do przekazania publiczności w jakimś niewielkim klubie? A tam się nabywa charyzmy. Ale i tak nie jest źle, więc niech nie wydziwiają. Ciałko ma ładne, umięśnione, kamera ją lubi. Byle tylko się nie odzywała za często. Zawsze możemy sobie popatrzeć.
  0
  zgłoś
 • janusz Normalny
  2014-01-10 21:20
  Co z tego, że piękna i zdolna, skoro na zawsze bedzie pośmiewiskiem po lizaniu zlewu.
  0
  zgłoś
 • klara
  2014-01-10 20:27
  Zgadzam się, jest mądra, piękna, ale wygląda tak jakby mąż gnębił ją psychicznie, zawsze taka uniżona, zapatrzona w niego, ale zapewne się mylę.
  0
  zgłoś
 • karacik
  2014-01-10 19:34
  Chyba tylko twoim./to do asd/
  0
  zgłoś
 • Bibliotekara
  2014-01-10 19:29
  Więcej czytać, myśleć, dyskutować
  0
  zgłoś
 • alex
  2014-01-10 18:42
  Bardzo ładna twarz, ale zupełnie bez wyrazu
  0
  zgłoś
 • KLARA
  2014-01-10 17:52
  JEST PIEKNA I ZDOLNA. MA WSPANIALEGO MĘZA TO ZAZDROŚĆ LUDZI JA STAWIA NA 2 PLAN
  POZA TYM JEST DRUGA BO PIERWSZĄ JEST ŻONA JÓZEFOWICZA
  0
  zgłoś
 • StanKo
  2014-01-10 17:50
  Po prostu dlatego, że jej mąż jest...niezależny od salonowego pętactwa, GW-na z Czerskiej i całego tego tałatajstwa...Nataszka jest jedną z piękniejszych kobiet, jedną z najlepszych artystek, która i śpiewa i tańczy jak...właśnie artystka. Ale że mają za swoją niezależność tzw. salonową "stójkę"...to i kariera przebiega tak jak widać...I to jest przekleństwo tuskolandu i całej III RP.
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama