Reklama
Reklama
Reklama

Oni nie mają matury. Polskie gwiazdy bez "papierka"

Polskie gwiazdy bez matury
Polskie gwiazdy bez matury / AKPA
Wykształcenie to podstawa sukcesu? Nie zawsze. Oto gwiazdy będące przykładem na to, że karierę w show biznesie można zrobić nawet bez "papierka". Zobacz, kto i dlaczego nie ma matury.
Reklama
Reklama
Tematy:
Andrzej Wajda Edytą Górniak Zbigniew Hołdys gwiazda matura
Reklama

Komentarze (121)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • aaa
  2016-12-04 22:40
  hołdys ty cwoku. twoje wycie sprawia ze chce mi sie wymiotowac
  1
  zgłoś
 • LOLO
  2016-11-08 21:24
  Szyderstwo i wulgaryzmy są bronią bezradnych.
  0
  zgłoś
 • wawa
  2016-11-08 21:15
  Ja skończyłem studia, zięć zawodówkę samochodową, on ma piękny dom, serwis samochodowy i super auto, ja mieszkam w bloku i jeżdżę 16-letnią Hondą. Jest w dodatku bardzo inteligentny i kulturalny, w gronie moich przyjaciół jest szanowany za wiedzę ogólną, takt i pracowitość. Proponował mi bezgotówkową zamianę samochodu, pozostałem przy starej Hondzie.
  0
  zgłoś
 • LOLO
  2016-11-08 21:03
  Misiewicz ma tylko maturę, a dostał złoty medal za zasługi dla obronności kraju, zwalniał generałów, dostał niczego posadkę w spółce państwa.
  1
  zgłoś
 • janka
  2016-05-10 09:06
  śp. Dobrowolski powiedział "najgorsze jest, jak wykształcenie jest wyższe niż inteligencja"i to tłumaczy wszystko!!!~!
  0
  zgłoś
 • b...ra
  2016-05-03 15:55
  Młynarska nie ma nawet średniego wykształcenia,a gdzie tu mowa o maturze,żeby podejśc do matury to trzeba zaliczyć szkołę średnią,więc jak to niby miała podejść do matury
  1
  pokażukryj odpowiedzi (1)
  zgłoś
 • dr.Tworek
  2014-05-08 09:45
  NO TAK ! - I O CZYM TU POROZMAWIAĆ Z TAKIMI CIELEBRYTAMI.NIE ZALICZAM WAJDY DO TEGO TOWARZYSTWA CHOCIAŻ JEST STRASZNYM DUPOWLAZEM!
  2
  zgłoś
 • Maturatobzdura
  2013-05-19 18:01
  Ojj, widać płacz "inżynierów" po maturze co uważają że są mądrzejsi. Nie lubię żadnej z wymienionych osób ale one osiągnęły więcej niż wy. Do mediów też trzeba umieć się pchać czego wy, "maturzyści" nie potraficie.
  1
  zgłoś
 • zbigniew
  2013-05-19 12:15
  Wykształcenie świadczy o tym że ktoś ma papier i to wszystko w 80%. Dzisiejsze studia takie jak np. hotelarstwo i dużo podobnych to studia bez studiów. Dlaczego politechniki nie są oblegane przez maturzystów? ano dlatego że tam trzeba mieć głowe i sie uczyć. Pamiętac trzeba że człowiek sie rodzi z inteligencją, kultury osobistej, ogólnej może sie nauczyć np.że trzeba sie myć i do czego słuzy papier toaletowy. Niestety jeżeli ktoś ma niski stopień inteligencjii, matura, studia życia nie ułatwią, a wręcz utrudnią.Na zdjęciu pokazano gwiazdy bez matury,o ironio! to są ludzie którzy którym matura nic by nie pomogła a którzy doszli w życiu na szczyty sławy. Prosty i dobry to przykład że matura, studia nie są potrzebne w życiu. W Polsce jakoś nie można sie wyzbyć tego stereotypu. W Stanach czy innych krajach liczy sie to co potrafisz zrobić,nie skończone budy. Wezmy np. naszych rządzących,no tam to już gołym okiem widać komu te szkoły nic nie dały. Powód, brak możliwości logicznego myślenia. Był taki minister finansów który chciał zwalczać bezrobocie przez podniesienie skladki na ZUS. Ten gość przeszedł sam siebie. Oprócz inteligencji człowiek został wyposażony w rozum, którym nie wszyscy potrafią sie posługiwać.Mamy mnóstwo ludzi po studiach którzy nie znajdą pracy dobrej nigdy, a to ze względu na brak operatywności,siły przebicia itd. Dlaczego więc marnowali czas?
  0
  zgłoś
 • spostreg...
  2013-05-17 14:24
  Dyrektor mowi do pracownika: Ze pan ukonczyl studia, to sie nie dziwie, ale kto panu dal mature?A niektorz pisza tak: zadzi, rzada, bul, pruk nie prog , Buk itd.
  0
  zgłoś
 • robotnica
  2013-05-17 13:42
  Bez matury mozna byc prezydentem, ale tylko w Polsce,bo w innych krajach jednak wymagane jest wyksztalcenie wyzsze. To podobno Lenin powiedzial, ze rzadzic moze sprzataczka. W Polsce suwnicowa, tramwajarka, maja duzo do powiedzenia chociaz sa po podstawowce,. Umieja liczyc forse? No i wystarczy.
  3
  zgłoś
 • Tak mowil Wajda
  2013-05-17 13:30
  Od dzisiaj juz nie dziwie sie, ze p. Wajda chcial byc kierowca Walesy.
  1
  zgłoś
 • prawda
  2013-05-17 13:28
  Toffi- to nie nauczyciele wpychaja do glow ja mowisz glupoty, to MEN opracowuje programy nauczania, a nauczyciel wbrew sobie musi to do glow wtlaczac.
  0
  zgłoś
 • olmaria7
  2013-05-16 14:05
  gwiazdy bez papierka ? No oczywiście wiadomo, jak robi się w Polsce karierę ! Pokazać "komu trzeba" gołe dupsko i nadmuchane piersi. Ile jest w Polsce naprawde dobrych, sprawdzonych gwiazd ? Moga być wyjątki bez papierka, jeśli chodzi o rzeczywiście utalentowaną osobę np. śpiew, czy dobrze zagrana jakaś rola, do której dopuszczono kogoś wyjątkowo uzdolnionego, ale bez manifestacji golizny i "przyjaźni" z kimś "z góy". Może być Janko Muzykant.
  0
  zgłoś
 • toffi
  2013-05-15 22:01
  Wykształcenie, powyżej podstawowego, powinno być przywilejem a nie obowiązkiem!! Wtedy może byłby wyższy poziom ludzi po maturze i magisterium!! Teraz, przez obowiązek nauczania nawet najgorszych leni i głupców, bardzo obniżył się poziom nauczania!! Zdolne dzieci i młodzież nie mogą rozwijać swoich zdolności i możliwości, bo nauczyciele są pochłonięci głownie wtłaczaniem na siłę rozwiązań jakichś niemądrych testów do niemądrych głów przymusowo kształconych. A brakuje w Polsce rzemieślników.
  0
  zgłoś
 • borys
  2013-05-15 21:07
  Maleńczuk, Górniak, czy Chylińska nikogo intelektem nie są w stanie poruszyć. To, iż są trawieni przez media, wynika tylko z ich popularnością. A publiczność bywa kapryśna i nie zawsze będzie im tak dobrze, jak teraz.
  2
  zgłoś
 • nieuk
  2013-05-15 13:42
  Po wypowiedziach Gorniak, Chylinskiej , Mlynarskiej, Holdysa , Malejczyka i innych witac braki. w wyksztalceniu . Oni byli odpowni na wiedza. Za to ich zatrudnila telewizja.
  4
  zgłoś
 • jak
  2013-05-15 06:42
  A dlaczego nie pokarzecie Niby prof Bartoszewskiego ???
  0
  zgłoś
 • gregory
  2013-05-14 22:17
  pawlak mówił że ludzie dzielą sie na głupich i mądrych...akurat te trzy twarze do moich ulubieńców nie należą a hołdys w szczegółności w pewnym powiatowym miasteczku wystąił pijany a swoim fanom powidział "jak was widzę to mi śię rzygać chcę " pajac i pseudo autorytet o wajdzie nie powiem nic no może że pupil pzpr bo komu by pozwolili w czasach komuny takie filmy
  0
  zgłoś
 • doctor
  2013-05-13 21:06
  Jak czytam komentarz po zdjęciem E.Górniak, to ze śmiechu wywinąłem orła a żona chciała dzwonić na pogotowie! Ludzie sensacja w Polsce,nikogo nie obrażając, cud nad Wisłą! Konia z zaprzęgiem temu co pokaże mi cygana z dyplomem lub wyższym wykształceniem! Pieprzy bzdury, że zamiast szkoły czy matury była na Broadwayu! Poza tym po co w Polsce matury i inne stopnie naukowe które za granicami Polski są nic nie warte i nie respektowane.Uczyć się od polityków ,na stołeczek partyjny i wybierać Uniwersytety gdzie tak ochoczp i z gestem rozdają i przyznają Doktoraty Honoris,itd.. Tak,że w Polsce nie trzeba liczyć na naukę tylko na dobre poparcie partyjne i DOKTOREK w kieszeni! Niech żyją debile nieuki , z dyplomami!
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama