Reklama
Reklama
Reklama

"Napruci winem i palący jakieś zioła". Polskie gwiazdy o religii

Gwiazdy mówią o wierze i religii
Gwiazdy mówią o wierze i religii / AKPA/TVN
Religia do niedawna była tematem, o którym gwiazdy wolały nie rozmawiać. Ostatnio jednak, zarówno wierzący, jak i niewierzący celebryci coraz chętniej mówią o tym, jaki mają stosunek do wiary i Kościoła.
Reklama
Reklama
Tematy:
Maciej Musiał gwiazda religia Małgorzata Kożuchowska wiara Maria Peszek
Reklama

Komentarze (233)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • Karol
  2013-05-03 20:27
  No rzeczywiście religia ogranicza rozwój człowieka. Dzięki wyzwoleniu z jej kajdan ludzkość doczekała się takich ludobójców jak: Lenin, Stalin czy Hitler. Dla nich inni ludzie byli gadami. Ciekawe, też dlaczego o tym ograniczeniu rozwoju mówią same przygłupy ? Nikt od was nic nie chce czerwone szuje, nie plujcie tylko jadem na wierzących w Boga i dajcie im żyć.
  12
  pokażukryj odpowiedzi (3)
  zgłoś
 • sektaKIWAmasy
  2013-05-03 21:18
  Ludzie są totalnie manipulowani - OSZUKIWANI PRZEZ CZARNYCH PASOŻYTÓW nie zdają sobie sprawy ze swego położenia. Nie ma żadnego "nieba", "raju" itp bajkowych miejsc - nie ma żadnej możliwości kupienia sobie zasług u jakiegokolwiek "boga" za pośrednictwem CZARNYCH OSZUSTÓW .
  15
  pokażukryj odpowiedzi (1)
  zgłoś
 • sektaKIWAmasy
  2013-05-03 22:49
  Sekta czarnych pasożytów MANIPULUJE ŚWIADOMOŚCIĄ podatnych. Zaczyna od dzieciaków bo to jest łatwe... -"Prawdy" teologiczne, biblijne oraz "prawdy" wiary to nie są prawdy których istnienie można zweryfikować jakimś sposobem nie związanym z wiarą. Te "prawdy" " istnieją" jako wymysły, teologiczne mity, przypowieści i projekcje ludzkiej wyobraźni . Według znanych fizyków i kosmologów świat mógł powstać bez żadnej przyczyny - pomijając przyczyny czysto fizyczne i zapewne tak się stało .
  11
  pokażukryj odpowiedzi (1)
  zgłoś
 • eg-on
  2013-05-04 09:28
  Kapłani najróżniejszych religii i sekt lękają się postępu nauki jak wiedźmy jasnego światła poranka. Lęka ich i gniewa zarazem, że ktoś demaskuje oszukańcze sztuczki z których żyli. Thomas Jefferson, trzeci prezydent USA
  9
  zgłoś
 • Katolik
  2013-05-04 10:04
  Nie przepadam za towarzystwem osób niewierzących. Zawsze omijałem omijam i będę omijał ich szerokim łukiem. Nic do nich nie mam ale to na pewno nie dla mnie. Ale rozumiem, że każdy robi ze swoim życiem to co tylko zechce i w to w ogóle się nie wtrącam, dlatego oczekuję tylko tego samego od osób niewierzących. No, chyba że ich codzienna pogarda do religii to jakiś ich sposób na życie.
  7
  pokażukryj odpowiedzi (1)
  zgłoś
 • rem
  2014-02-27 13:40
  Rubik i Nergal maja racje twierdzac, jak przystalo na komuniste, ze religia ogranicza rozwoj czlowieka. Pewnie chodzi tu m.in. o rozwoj intelektualny. Jako przyklad wezmy takiego Kopernika. Przez te religie pomieszalo mu sie w rozumie, twierdzil, ze Ziemia krazy wokol Slonca. Jakis inny zakonnik przez te wiare zalozyl Uniwersytet Sorbone. Albo inny przaklad, taki Wojtylla, przeciez religia ograniczyla jego rozwoj psychiczny i intelektualny.- NIe zgadzal sie z Komuna! Ot, Ograniczony umysl ! Nie rozwinal sie przez religie! Peszek nieco sobie pomylila pojecia. Boga nie mozna wymyslic. Pojecie Boga mozna wymyslic. Jak Bog istnieje, to niezaleznie od tego czy sie to komus podoba czy nie.. I jeszcze mala uwaga. Buddyzm nie jest religia a filozofia zycia.
  Hitler nienawidzil katolikow i religie katolicka. Pewnie dlatego, ze ogrqanicza ona rozwoj czlowieka. Wprowadzal wlasna germanska religie.. Zydzi tez wierza w Boga i dlatego sa ograniczeni w rozwoju!
  Ile tu madrych wpisow ludzi nieograniczonych w rozwoju. Goebelsiki internetowi.
  11
  pokażukryj odpowiedzi (1)
  zgłoś
 • kler-KANTY
  2013-05-04 09:45
  Każda religia opiera się na CIEMNOCIE ludu...
  14
  zgłoś
 • chusteczka - ale ch,,,,,j , buha buha buha
  2013-05-04 09:55
  "Napruci winem i palący jakieś zioła". Polskie gwiazdy " DAWIDA ' o religii
  2
  zgłoś
 • prodyrektor
  2013-05-05 12:43
  niby mądrzy ludzie a tak lekko niszczą kariere.Np.pani Peszek ,zamiast walnąć tekst jak "Jacek 43" to się naraża 98% i za jednym kliknięciem byłaby ładna,mądra i ogólnie uznana za wartościową artystkę.
  1
  zgłoś
 • Realista
  2014-02-06 14:24
  Tylko ludzie pozbawieni cech ludzkich moga poniewiwrac to co piekne i szlachetne.To co przez wieki stanowilo sile bialej cywilizacji.Pomagacie obecnej w staczaniu sie do rynsztoku, czym pisala najwybitniejsza dziennikarka minionego wieku O. Fallaci.
  2
  pokażukryj odpowiedzi (1)
  zgłoś
 • SYLVEK
  2015-01-14 01:21
  re.:~sektaKIWAmasy - odpowiedz na pytanie zasadnicze - do tego samego do czego sluzy KONSTYTUCJA a zeby byla przestrzegana to powolany jest caly sztab do jej pilnowania wyposazony w od palek po fotoradary i krzaki za ktorymi mozna sie schowac - tu nikt nie stoi z koszyczkiem -a jak sie ma VAT w stosunku do dziesieciny? ? poczytaj -wpis fan swiatowca..Charlie czeka na takich jak ty.
  2
  zgłoś
 • Ira
  2013-05-04 09:15
  Absolutnie nie dopatruję się niczego niewłaściwego w wypowiedzi Dody,a wyrok sądu w tej sprawie uważam za kompromitację wymiaru sprawiedliwości,Powiedzenie że autorzy biblii pisząc te klechdowe opowieści byli "pod wpływem" to bardzusprawiedlowiające stwierdzenie,nagannym było by stwierdzenie że z premedytacją ściągają z egipskich wierzeń o Ozyrysie i Horusie.
  5
  zgłoś
 • buhahahah
  2017-03-31 20:36
  Religia jest dla czu bow .Cwaniacy ,typu kosciol i pis ,wykorzystuja religie aby rzadzic i miec sie dobrze.A naiwne baranki płaca,modla sie i ....do ziemi,zamiast do niebios.
  0
  zgłoś
 • Mr Ed
  2014-08-25 10:24
  kożuchowska ma wyraźne kłopoty z liczeniem !

  98 % to było ..może ! w stanie wojennym

  Teraz co najwyżej 60 %
  Z mojego osiedla w Gdańsku Osowej liczącego 58 domów ulice Sarnia Łosiowa Jelenia z 58 domów do kościoła w niedzielę jeździ lub idzie co najwyżej 7 rodzin , czyli jeszcze mniej
  to skąd ta pani wzięła 98 % ?
  To pewnie podpowiedz proboszcza ?
  Ale cóz ortodoksyjni katolicy chyba maja pewne ograniczenia ...umysłowe ?
  1
  zgłoś
 • SYLVEK
  2015-01-14 02:04
  re.:POLAK, NIE WOLAK - nie jestem dewotem ale nie krytykuje tego ze dajesz sie manipulowac przez TVN i Main Stream..a do slazaka nie polaka to troche wydajesz zle swiadectwo SLASKOWI -chyby sie wychowales miedzy wulcami i sie zaraziles
  0
  pokażukryj odpowiedzi (1)
  zgłoś
 • sekretorz powiatowy
  2014-02-27 13:48
  ~popieram2013-08-21 21:55 Jak juz cytujesz Marksa, to rob to porzadnie a a nie odpisuj od iejakiego Millera
  0
  pokażukryj odpowiedzi (1)
  zgłoś
 • Zbig
  2013-12-05 06:36
  A kto uważa ich za gwiazdy? To są celebryci, znani z tego że są znani.
  0
  pokażukryj odpowiedzi (1)
  zgłoś
 • SYLVEK
  2015-01-14 01:09
  re.: Maciej to bardzo dobrze ze sie wstydzisz ze jestes ateista -to duzy plus mysle ze jak nie czytales Biblii tak samo nie czytales Konstytucji.Moze grasz na ukulele ???
  1
  pokażukryj odpowiedzi (3)
  zgłoś
 • edward Sopot
  2014-08-25 10:16
  Puste słowa o dziewicy co 2000 lat temu została zapłodniona , urodziła i do dzisiaj ma się kwietnie ...demagogia ...i tyle

  Czym różnią się pielgrzymki Polaków np do Częstochowy z obrazkami darami
  Od pielgrzymek indiań amazońskich do dżungli z ofiarą n.p. zabitym wieprzem ?

  No czym to się rożni ?
  ci polscy są ładniej ubrani ? ! ...?
  1
  zgłoś
 • buhahahah
  2017-03-31 20:47
  Biblia koscielna nie ma nic wspolnego z biblia,Kodeksem Synaickim.To co ksiadz głosi z ambony,to własna tFUrczosc kk. Papiez Sykstus V w 1585-90 r mówi: Historia Kościoła będzie przezemnie ,teraz , ostatecznie ustalona.Postaramy się wydrukowac nasze własne opracowanie Biblii"I przez 9 miesiecy rodzil katolicka biblie ,no i urodzil....to co macie Biblia grecka,uznawana dzis jakozasytępca "oryginału" zaczyna sie od słów: En arche epoiesen ho theos ton uranom kai ten gen. Zamieniajac rózne imiona [nazwy ]na imiona wlasne ,otrzymamy:En Archeepoiesen ho Theos ton Uranom kai ten Gen.Znaczy to:"W Arche zrobi Bóg Uranosa i Ge. Wspólczesne wersety mówia:Na poczatku stworzyl Bóg niebo i ziemie... Tak więc przekręt -KŁAMSTWO!
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama