Klaudia El Dursi zelektryzowała swoich fanów fotorelacją z Wietnamu, gdzie nagrywane są nowe odcinki "Hotel Paradise", którego Klaudia jest gospodynią. Burza rozpętała się wokół "nowej fryzury" prezenterki.

Klaudia El Dursi zmieniła fryzurę?

Jakiś czas Klaudia zaprezentowała na swoim profilu na Instagramie efekty niezwykłej metamorfozy. Na serii zdjęć pokazała się swoim fanom w zupełnie nowej fryzurze. W trochę krótszych włosach i grzywce, choć dotąd od lat niczego nie zmieniała w swojej fryzurze.

Pod zdjęciami natychmiast wywiązała się gorąca dyskusja, czy to zmiana na lepsze, czy na gorsze.

Reklama

"Grzywka powinna zostać na stałe; Klaudia, obcięli ci takie piękne włosy; Ale ładnie Ci w tej grzywie Klaudia!; Ta fryzura to jest OGIEŃ" – emocjonowali się fani Klaudii.

Klaudia El Dursi zdjęła perukę

Część internautów od razu podejrzewała, że to żadna metamorfoza, tylko po prostu zwykła peruka. Ostatecznie modelka rozwiała wszelkie wątpliwości. Klaudia opublikowała zdjęcie, na którym trzyma w ręce perukę. Jak widać, nie pozbyła się swoich charakterystycznych, długich włosów.

Kiedy Klaudia El Dursi zdjęła perukę, wywołała nie mniejsze poruszenie. Jak się okazuje, wiele osób dało się nabrać na "totalną metamorfozę:

"Kamień z serca!; A ja dałam się nabrać i nawet zainspirowałam się, czy tak samo sobie nie ściąć; Wiedziałam, że to peruka! Swoje masz piękniejsze; Klaudia, prześlicznie ci było w grzywce; Było widać. Twoje włosy są piękniejsze, zdrowsze, błyszczące; Dobrze, że peruka" – komentowali internauci, najwyraźniej przyzwyczajeni do "starej" fryzury Klaudii.