Klaudia El Dursi, zanim została prowadzącą reality show "Hotel Paradise", zdobyła już szeroką popularność dzięki udziałowi w programie TVN "Top Model". Figurę modelki zachowała po dziś dzień, czego dowodem, chociażby jej ostatnia publikacja w mediach społecznościowych.

Reklama

Klaudia El Dursi pod prysznicem

Modelka, prezenterka i mama dwójki dzieci, jest również bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie ma liczne grono wielbicieli. Profil Klaudii na Instagramie obserwuje ponad 900 tys. osób.

Klaudia El Dursi często raczy ich gorącymi fotkami z wakacji, znad morza, czy rajskich zakątków, które odwiedza w ramach pracy nad programem "Hotel Paradise". Nieodmiennie spotyka się w komentarzach z wyrazami podziwu i zachwytu nad swoją urodą. Podkreślmy, w przeważającej większości naturalną.

Reklama

"Nie za bardzo korzystam z zabiegów medycyny estetycznej, ale robię sobie botoks. Na lwią zmarszczkę oraz na czoło. Żadnych innych zabiegów nie robię" - zdradziła swego czasu Klaudia w rozmowie z "Faktem".

Z kolei w rozmowie z serwisem "Party, przyłapana na podchwytliwym pytaniu matematycznym, Klaudia El Dursi wyznała żartobliwie: - Ja stałam w kolejce po urodę, a nie po bystrość.

Swoją naturalną urodę zaprezentowała ostatnio niemal w całej okazałości w relacji na InstaStory. Klaudia El Dursi zamieściła w niej zdjęcie prosto spod prysznica. Modelka z turbanem na głowie myje na nim zęby i choć w pomieszczeniu jest tak gorąco, że lustro zaparowało, wyraźnie widać na nim kształtną sylwetkę prowadzącej "Hotelu Paradise".

Klaudia El Dursi uraczyła swoich fanów gorącą fotką / Instagram