Nicki Minaj, uznawana za jedną z najbardziej wpływowych i najlepiej sprzedających się artystek rapowych wszech czasów, może sobie na to pozwolić. W 2021 r. magazyn "Forbes" oceniał "wartość" piosenkarki na ok. 150 mln dolarów.

Dom Nicki Minaj za ponad 19 mln dolarów

Rok później, w grudniu 2022 r., tuż po swoich 40. urodzinach Nicki Minaj nabyła piękną posiadłość w San Fernando Valley w Los Angeles. Za duży dom w zamkniętej i pilnie strzeżonej dzielnicy Hidden Hills piosenkarka zapłaciła aż 19,5 mln dolarów.

Reklama

Posiadłość, w której Nicki zamieszkała wraz z mężem Kenny Petty'm oraz dwuletnim synem, położona jest u podnóża gór Santa Monica, w okolicy znanej z zacisznej, wiejskiej atmosfery. Lata temu znajdowały się tu głównie rancza pełne koni, dziś częściej spotkać można najbardziej luksusowe i najdroższe konie mechaniczne.

Rejon San Fernando Valley upodobali sobie celebryci, którzy chcą zaznać ciszy i spokoju z dala od zgiełku nieodległego Los Angeles. Są wśród nich takie gwiazdy, jak Madonna, Sylvester Stallone, Jessica Simpson, Will i Jada Pinkett Smith, Kim Kardashian czy Kylie Jenner.

Dom Nicki Minaj to rezydencja o powierzchni prawie 1200 metrów kwadratowych, na której wygospodarowano, jak wynika z rejestrów podatkowych, do których dotarły zachodnie media, aż osiem sypialni i dziewięć łazienek.

Optycznie przestrzeń powiększają także przeszklone główne drzwi, przez które wpada wieczne słońce Kalifornii. Kolejne szklane drzwi prowadzą na patio i tarasy.

Z głównego apartamentu na piętrze wychodzi się na balkon z imponującym widokiem na rozległy ogród, w którym postawiono osobny domek dla przyjaciół i rodziny. W ogrodzie znaleźć można również luksusowygabinet spa i basen ze słoną wodą, a także garaż na trzy samochody.

W domu Nicki Minaj jest aż dziewięć łazienek / Instagram

Nicki kocha wielkie przestrzenie. Piosenkarka wcześniej mieszkała w wynajmowanych i niewiele mniejszych domostwach m.in. w Calabasas w Kalifornii, Los Angeles czy Malibu. Za rezydencję w Beverly Hills o powierzchni ponad 900 metrów kwadratowych raperka płaciła 35 tys. dolarów miesięcznie. Po czterdziestce "dorobiła" się własnego domu.

Dom Nicki Minaj to wiejska rezydencja, ale urządzona bardzo nowocześnie / Instagram