Światowej sławy modowa influencerka zamieszkała po remoncie w bajkowym apartamencie w Mediolanie. Ma imponujący widok na dachy włoskiej stolicy mody i luksusu. Równie imponująco prezentują się wnętrza, w jakich mieszka Chiara Ferragni i jej partner, raper Fedez.

Reklama

Chiara Ferragni i jej mieszkanie to modowy top

Jak na topową fashionistkę przystało, Chiara na swoje nowe gniazdko wybrała sam "top" i to w sensie dosłownym. Para celebrytów zdecydowała się na dwupoziomowy penthouse na szczycie nowoczesnego apartamentowca, który zaprojektował Daniel Libeskind, światowej sławy artysta pochodzący z Łodzi.

Wnętrza, wyłożone głównie marmurem i drewnem, również urządzono z wykorzystaniem najlepszych modeli najbardziej prestiżowych marek.

Wystarczy wymienić luksusowy żyrandol czy zaokrągloną sofę słynnej szwajcarskiej marki de Sede.

Fashionistka musiała także znaleźć miejsce na garderobę, która będzie w stanie pomieścić jej przeogromne kolekcje butów, torebek i innych modowych akcesoriów. / Instagram

Wrażenie robi bez wątpienia prywatna sala kinowa i siłownia.

Zaokrąglona sofa w penthousie Chiary Ferragni to model marki o światowej renomie / Instagram

Chiara Ferragni zadbała o dzieła sztuki

W domu fashionistki nie brakuje imponujących dzieł sztuki. Hall prowadzący do sali kinowej zdobi średniej wielkości olej na płótnie "Portret mężczyzny w zbroi". Dzieło anonimowego angielskiego mistrza z XVII wieku, według strony internetowej mediolańskiego domu aukcyjnego "Il ponte", zostało sprzedane w październiku ubiegłego roku za 2 tys. euro.

"Portret mężczyzny w zbroi" przed prywatną salą kinową Chiary / Instagram

Wzrok przykuwa również duże czerwone serce, na którym widnieją portrety całej rodziny. Jest tu Chiara, Fedez, Leone i mała Vittoria.

Futurystyczne dzieło sztuki w apartamencie Chiary Ferragni / Instagram

Cena świecącego serca Chiary nie została publicznie ujawniona, ale wiadomo, że prace Lodoli o podobnej wielkości mogą kosztować ponad 12 tys. euro.