Kayah, wokalistka, producentka, "Supermenka" polskiej sceny muzycznej, by posłużyć się tytułem jednego z jej największych przebojów, mieszkała już w wielu pięknych miejscach, m.in. w dalekim Rio de Janeiro. Jej serce skradło jednak miasto na wodzie.

Reklama

Kayah w Wenecji na szklanej podłodze

Wenecja często nazywana jest najpiękniejszym miastem świata. Włosi mówią o niej La Serenissima ("najjaśniejsza, najspokojniejsza"). W takim uroczym zakątku uwiła sobie gniazdko Kayah.

"Zawsze marzyłam o domu w Wenecji! Czyż marzeń nie należy realizować??? A jakie wy macie najbardziej szalone marzenia, które głęboko wierzę – zrealizujecie?" – napisała piosenkarka na swoim profilu na Instagramie.

Piosenkarka mieszka w przepięknym, przestronnym apartamencie w samym centrum renesansowej perły Włoch. Widoki, jakie ma z okna Kayah, mogą zwalić z nóg, ale i wnętrza robią nie mniejsze wrażenie.

Kayah zamieszkała w centrum Wenecji / Instagram

Pierwsze, co rzuca się w oczy, to bardzo oryginalna i nietypowa antresola ze szklanym sufitem. Spoglądanie w dół, spacerowanie po szklanym suficie bez wątpienia zapewnia niezapomniane wrażenia.

Nowoczesność szklanego podziału kontrastuje z resztą wnętrz, urządzonych raczej w rustykalno-folkowym klimacie.

Klimatu dodają rzeźbione meble, drewniane belki konstrukcyjne kamienicy, a także folkowe dodatki, jak chociażby ogromny, orientalny dywan w salonie.

Imponujący jest także drewniany 6-osobowy stół w jadalni z widokiem na panoramę Wenecji.

Apartament, w którym mieszka Kayah, ma także niewielki, ale bardzo uroczy balkonik. Idealne miejsce na poranną kawę.