Synowie Joanny Przetakiewicz to owoce jej związku z mężem, z którym była związana 14 lat. Najstarszy Aleksander pojawił się na świecie, gdy Joanna Miała 20 lat. Właścicielka luksusowej marki modowej La Mania wielokrotnie mówiła, że zawsze chciała mieć dużą rodzinę i dlatego dość wcześnie zdecydowała się na dziecko.

Reklama

Kolejni synowie bizneswoman - Filip i Jakub - przyszli na świat w kolejnych pięciu latach. Różnica wieku między braćmi nie jest więc duża. Wczoraj urodziny obchodził najmłodszy z nich - Jakub. Lipcowy jubilat mieszka na co dzień w Londynie. To tam działa w biznesie, a sądząc po zdjęciach udostępnianych na Instagramie, można wnioskować, że jest też pasjonatem podróży.

Z okazji urodzin mama Jakuba pokazała na swoim profilu zdjęcia z jubilatem i złożyła mu życzenia.

"Synku ♥️ Dzisiaj są Twoje urodziny. Bądź szczęśliwy, zdrowy i odważny. Miej cele i marzenia, które nadają życiu sens. Niech otaczają Cię wspaniali ludzie, z którymi będziesz czuł, że możesz wszystko. Tacy, o których się troszczysz i oni troszczą się o Ciebie. Jesteś ciekawy świata, kochasz ludzi. To wspaniale cechy, dzięki którym żyje się lepiej i piękniej", napisała Joanna Przetakiewicz.

Reklama

W komentarzach, które pojawiły się pod postem, nie tylko składano życzenia Jakubowi, ale także zwrócono uwagę na wyjątkową formę jego pięknej mamy. Stwierdzono m.in., że wygląda jak siostra swojego syna, a nawet młodziej - jak 16-latka!

Zgadzacie się z tymi opiniami?