Krytyczny wpis pojawił się na profilu Violi w niedzielę wieczorem. Zawodowo modelka, a prywatnie partnerka Tomasz Karolaka, opublikowała InstaStories, w którym wyśmiała nowy obszar działań, w którym próbują się realizować Natalia Siwiec i Anna Wendzikowska. Obie panie postanowiły ostatnio zaoferować swoim fanom udział w płatnych warsztatach duchowych, które - jak twierdzą - pozwalają m.in. odnaleźć swoje prawdziwe ja, dotrzeć do swojej głębi, poznać siebie, odnaleźć spokój i napełnić się pozytywną energią.

Reklama

Pomysł wyraźnie nie spodobał się Kołakowskiej, która w ironicznych stwierdzeniach wyjaśniła show-biznesowym koleżankom, że to, na czym chcą teraz zarabiać, jest już przeżytkiem, że ludzie już się zorientowali, że związane z tym obietnice to fikcja i że wszystko, o czym mowa w tych ofertach, można znaleźć zupełnie gdzie indziej.

W bezpośrednim zwrocie do Natalii Viola powiedziała, że to biznes, w który zupełnie nie opłaca się już teraz wchodzić, a w kolejnym "kafelku" InstaStories pokazała jeszcze twarz Ani Wendzikowskiej, o której też dowiedziała się, że zamierza spełniać się w obszarze rozwoju duchowego.

Myślicie, że Ania i Natalia odpowiedzą Violi?

Widok InstaStories zamieszczonego na profilu Violi Kołakowskiej na Instagramie / Instagram
Reklama