Na początku czerwca biznesmen z którym Beata Tadla przez ponad rok była w związku oświadczył w swoich mediach społecznościowych, że ich relacja właśnie się zakończyła. Dziennikarka niezbyt długo jednak cierpiała po rozstaniu, bowiem już pod koniec lipca paparazzi przyłapali ją na randce z tajemniczym mężczyzną.

Reklama

Tym razem Tadla nie chce upubliczniać swojej relacji, nie ukrywa jednak, że jest szczęśliwa. Na Facebooku oznaczyła, że 13 sierpnia się zaręczyła, a kiedy fani pospieszyli z gratulacjami, odpisała:

Dziękuję za gratulacje! Jest cudownie

Ostatnio zaś dziennikarka pochwaliła się swoimi tegorocznymi wakacjami, podczas których udało jej się nawet wyjechać za granicę. Na zamieszczonych przez nią zdjęciach widać, że wypoczywała w towarzystwie syna i nowego partnera. Na ostatniej fotce zaś widać na palcu Beaty Tadli piękny pierścionek, prawdopodobnie ten, który otrzymała od ukochanego podczas zaręczyn.

Wspomnienia z wakacji... Były bardzo piękne 💛 a mogło ich nie być wcale... Cieszę się, że się udały. Mimo wszystko 😊 #wakacje2020 #wakacje #lato #summer #ryga #tallinn #helsinki #kolobrzeg #szczecin #miedzyzdroje #miedzywodzie #sopot 💜

Teraz wszyscy czekają na moment, w którym Beata Tadla pokaże w mediach społecznościowych swojego narzeczonego.