Na początku czerwca biznesmen z którym Beata Tadla przez ponad rok była w związku oświadczył w swoich mediach społecznościowych, że ich relacja właśnie się zakończyła. Dziennikarka niezbyt długo jednak cierpiała po rozstaniu, bowiem już pod koniec lipca paparazzi przyłapali ją na randce z tajemniczym mężczyzną.

Reklama

Tym razem Tadla nie chce upubliczniać swojej relacji, nie ukrywa jednak, że jest szczęśliwa. Na Facebooku oznaczyła, że 13 sierpnia się zaręczyła, a kiedy fani pospieszyli z gratulacjami, odpisała:

Dziękuję za gratulacje! Jest cudownie

Reklama

Ostatnio zaś dziennikarka pochwaliła się swoimi tegorocznymi wakacjami, podczas których udało jej się nawet wyjechać za granicę. Na zamieszczonych przez nią zdjęciach widać, że wypoczywała w towarzystwie syna i nowego partnera. Na ostatniej fotce zaś widać na palcu Beaty Tadli piękny pierścionek, prawdopodobnie ten, który otrzymała od ukochanego podczas zaręczyn.

Wspomnienia z wakacji... Były bardzo piękne 💛 a mogło ich nie być wcale... Cieszę się, że się udały. Mimo wszystko 😊 #wakacje2020 #wakacje #lato #summer #ryga #tallinn #helsinki #kolobrzeg #szczecin #miedzyzdroje #miedzywodzie #sopot 💜

Teraz wszyscy czekają na moment, w którym Beata Tadla pokaże w mediach społecznościowych swojego narzeczonego.