Wydawać by się mogło, że prawdziwy kucyk dla małej dziewczynki to spora ekstrawagancja, jednak mając na uwadze fakt, iż mama Lary jest właścicielką stadniny koni, taki prezent wydaje się czymś zupełnie naturalnym.

Reklama

Zarówno dwaj starsi synowie, jak i najmłodsza córka Piotra Kraśki i Karoliny Ferenstein-Kraśko kochają konie i pasjonują się jeździectwem. Chłopcy już biorą udział w zawodach, a Lara z pewnością tylko czeka na osiągnięcie odpowiedniego wieku.

Wychowywana od małego w otoczeniu tych wspaniałych zwierząt, dziewczynka w końcu otrzymała własnego kucyka. Zwierzę wabi się Celestia i już skradło serca domowników.

Piotr Kraśko pokazał na swoim Instagramie, jak kucyk próbuje czytać jego książkę:

Celestia długo nie mogła się zdecydować, czy chce przeczytać moją książkę, czy zjeść😊 ale czyż Lara nie ma wspanialego kucyka?

Kilka dni wcześniej, nagranie pokazujące, jak Lara i jej kucyk panoszą się po domu, pokazała Karolina Ferenstein-Kraśko:

#zostńwdomu Dzieci odbierają bardzo dosłownie hasła, które do nich docierają i stosują się do nich bardzo rygorystycznie 🙈💥 Na jakie szalone pomysły wpadły Wasze pociechy podczas kwarantanny? 😋😆 P.S. Celestii się bardzo spodobało chciał jeszcze w domu zostać na obiad! #koniepasjaodpokoleń

Zapytana przez jedną z fanek w komentarzach, które z jej dzieci w największym stopniu odziedziczyło po mamię pasję do konie, żona Piotra Kraśki odpisała:

narazie wszystkie ... może z czasem to się zmieni ...