Małgorzata Rozenek pochwaliła się na Instagramie, że przygotowała dla ukochanego Radzia wyjątkowy prezent. Okazuje się bowiem, że Majdan jest fanem serialu "Peaky Blinders" opowiadającego o członkach brytyjskiego gangu z lat 20-tych.

Reklama

Małgorzata przygotowała więc dla męża strój z tamtego okresu oraz piękny tort nawiązujący do serialu. W planach miała także wielką imprezę w stylu "Peaky Blinders" niestety z tego pomysłu musiała się wycofać z uwagi na pandemię:

Plan był taki: mój mąż jest wielkim fanem @peakyblindersofficial 😁 a od jakiegoś czasu, ja też😁 bardzo chciałam zorganizować Radziowi przyjęcie niespodziankę w tym stylu. Ubranie czekało, charakterystyczne kaszkiety szyte na miarę i według reguł Peaky Blinders, czekały jako prezent, a przepiękny tort miał dopełnić całości🎈🎁🥂🎂💥 ale w obecnych czasach, impreza będzie musiała poczekać 🤷‍♀️ nie szkodzi 😁 zrobiliśmy sobie Peaky Blinders Party w domu😂😂😂 @r_majdan wszystkiego najlepszego kochanie ❤️ niedługo szykuję coś ekstra 🤱😂😂😂 KOCHAM CIĘ ❤️

Radosław Majdan nie wygląda jednak na zawiedzionego faktem, iż swoje 48. urodziny spędził nie na imprezie, a w domu z najbliższymi.

Reklama