Od kiedy w mediach pojawiły się doniesienia o rozstaniu Anny Muchy i jej wieloletniego partnera Marcela Sory, fani aktorki zaczęli podejrzewać, że jej relacje z Kubą Wojewódzki znów wpadły na romantyczne tory. Aktorka często dość prowokacyjnie komentuje posty dziennikarza które ten publikuje w mediach społecznościowych. Zaś kiedy Kuba pokazał zdjęcie w towarzystwie dwójki dzieci, czujne oko internautów dostrzegło, że były to pociechy Anny Muchy.

Reklama

Najnowszy post Wojewódzkiego z pewnością nie uciszy tych plotek. Kuba opublikował bowiem zdjęcie ze swojego mieszania, na którym widnieje również jego była ukochana. Mucha wygląda na rozgoszczoną, bowiem ubrana jest w wygodny dres, a w ręku trzyma kieliszek.

W treści posta dziennikarz napisał:

Żarty się skończyły. Czas chronić siebie i najbliższych. Czy wiecie że co 12 minut dochodzi do próby wyłudzania na skradzione dane. Teraz gdy większość zakupów robimy w sieci trzeba chronić swój PESEL⚠️ żeby ktoś nie narobił Wam kłopotów❗

Reklama

Kiedy jeden z internautów zapytał: Co za panem stoi?

Anna Mucha odpisała:

Za każdym mądrym mężczyzną, stoi jeszcze mądrzejsza kobieta.

Znając zamiłowanie do prowokacji zarówno Kuby, jak i Ani, trudno powiedzieć, czy tych dwoje łączy przyjaźń, czy może coś więcej.