Piękna, wiosenna aura sprawiła, że w sobotę wielu Polaków skusiło się na spacer na świeżym powietrzu. Dorota Gardias na swoim Instagramie zamieściła zdjęcie, na którym widać tłumy warszawiaków spacerujących po uliczkach Wilanowa. Pogodynka swoją publikację okrasiła krótkim komentarzem: Dramat

Reklama

Beztroska rodaków, którzy ignorują zalecenia Ministerstwa Zdrowia i lekarzy apelujących o to, by zostać w domach, zdenerwowała Marinę Łuczenko. Celebrytka na swoim Instagramie pokazała zdjęcie zrobione przez Dorotę Gardias i napisała:

Ludzie drodzy, czemu jesteście takimi egoistami. Myślicie tylko o własnych potrzebach. A pomyśleliście o tych, którzy każdego dnia ryzykują swoje życie, żeby ratować życia zarażonych? Czy pomyśleliście o ich bliskich, którzy żyją w strachu? We Włoszech umarło 44 lekarzy zarażonych kornawirusem. Błagam, opanujcie się!!!

Marina Łuczenko osobiście odczuwa skutki pandemii koronawirusa, ponieważ jej mąż, Wojciech Szczęsny, wraz z kilkoma innymi piłkarzami Juventusu Turyn został poddany dwutygodniowej kwarantannie i jest odseparowany od żony i synka. Łatwo więc zrozumieć, dlaczego beztroskie podejście niektórych rodaków do obecnej sytuacji tak oburza piosenkarkę.