Magda Gessler jest kobietą wielu biznesów i gwiazdą telewizji. Odniosła ogromny sukces jako restauratorka, ale ogólnopolską sławę zdobyła dzięki swoim występom w TVN. Jej program "Kuchenne rewolucje" obchodził właśnie swoje 10-lecie na antenie. W swojej restauracji "U Fukiera" gości światowej sławy artystów, przywódców państw, celebrytów, ludzi ze świecznika.

Reklama

Tymczasem brat Magdy Gessler, Piotr Ikonowicz jest działaczem społecznym, który skupia się na pomaganiu ubogim i wykluczonym. Na co dzień ma do czynienia z zupełnie innym światem niż ten, w którym porusza się jego sławna siostra, bowiem pracuje wśród najbiedniejszych warstw społecznych.

Zapytany przez "Super Express" o swoje relacje ze słynną siostrą, brat Magdy Gessler wyznał, że ich relacje są serdeczne i zdarza im się rozmawiać przez telefon. Trudno jednak nie zauważyć, że Ikonowicz ma do siostry żal o to, że nie znajduje czasu dla rodziny:

My jej nie widujemy inaczej niż w telewizorze. No może czasami w święta. Mam wrażenie, że moja siostra stała się własnością korporacji telewizyjnej i nie bardzo ma życie prywatne - powiedział brat słynnej restauratorki