Kasia Cichopek i Marcin Hakiel poznali się na planie "Tańca z gwiazdami" i choć nie są jedyną parą, która nawiązała w programie romans, w ich przypadku zauroczenie przerodziło się w trwały związek. We wrześniu 2008 roku wzięli ślub i niedługo potem przywitali na świecie pierwsze, a później kolejne dziecko. Poza rodziną łączą ich także sprawy zawodowe, bowiem założyli wspólnie szkołę tańca.

Reklama

W rozmowie z magazynem "Rewia" Marcin Hakiel wyznał, że małżeńska rzeczywistość w pewnym momencie go przytłoczyła. Kasia Cichopek wyznała zaś, że przez te 12 lat przechodzili różne kryzysy, które udało im się pokonać dzięki wspólnie podjętemu wysiłkowi:

Mieliśmy gorsze chwile. Być może, gdybyśmy nie mieli ślubu, łatwiej byłoby zakończyć wszystko jednym ostrym cięciem. Powiedzieć sobie: "Do widzenia, zaczynam wszystko od nowa". Ale składaliśmy sobie przysięgę. Mamy dzieci i choćby dla nich warto się starać. Walczymy o nasz związek - wyznała aktorka

Jej mąż dodał, że uwielbia spędzać czas z rodziną, na przykład grając w gry planszowe, które rozwijają dzieci i pozwalają na budowanie wzajemnych relacji.