Kasia i Marcin poznali się i zakochali w sobie na planie programu "Taniec z gwiazdami". Kiedy niedługo po zakończeniu show, postanowili stworzyć razem rodzinę, byli jedną z najgorętszych par polskiego show biznesu. Nagła popularność przyniosła ze sobą łatwość zarabiania dużych pieniędzy, jednak młodzi małżonkowie nie potrafili odpowiednio wykorzystać tej szansy. W rozmowie z "Galą" Kasia zdradziła, że razem z Marcinem stracili sporo z tamtych dochodów:

Reklama

Brak doświadczenia sprawił, że nie ustrzegliśmy się przed popełnianiem błędów. Kilka biznesów nam się nie udało. To była jednak ważna lekcja, z której wyciągnęliśmy wnioski na przyszłość – powiedziała Cichopek, której wtórował mąż:

Przez to nauczyliśmy się nie ufać bezgranicznie żadnej osobie, która namawia nas na wspólny biznes. Dzisiaj do każdej tego rodzaju propozycji podchodzimy ostrożnie i z dystansem – zdradził Marcin Hakiel.

Celebrycka para przyznała także, w zakup luksusowej, 500-metrowej willi na Wilanowie nie był dobrą decyzją. Jak twierdzą tabloidy, miesięczna rata za ten dom kosztuje Kasię i Marcina 10 tys. złotych. Małżonkowie byli więc zmuszeni wyprowadzić się z posiadłości i do dziś ją wynajmują:

Przepłaciliśmy, przeinwestowaliśmy – przyznaje Hakiel.