Wszystkie byłe partnerki Michała Wiśniewskiego zgodnie przyznają, że muzyk nie potrafi być sam. Kończąc jeden związek, niemal natychmiast angażuje się w kolejny, nie szczędząc przy tym następnej wybrance poważnych deklaracji.

Reklama

Tak było również po rozstaniu z ostatnią z żon, Dominiką Tajner. Wkrótce po tym, jak media obiegła informacja o ich rozwodzie okazało się, że Michał ma już nową partnerkę, co więcej, spodziewają się razem dziecka. W obliczu tak poważnych zmian, Wiśniewski postanowił zaręczyć się z nową ukochaną i zapewne niebawem stanie z nią na ślubnym kobiercu. Wiadomość ta wyszła na jaw za sprawą znajomego Michała, który w swoich mediach społecznościowych zamieścił wspólne zdjęcie z Wiśniewskim i jego nową narzeczoną podpisane: Po zaręczynach Michała i Poli

Również sam Wiśniewski zmienił swój status na Facebooku na "zaręczony".

O nowej wybrance Michała Wiśniewskiego niewiele wiadomo. Ma na imię Paulina, ma 35 lat i czwórkę dzieci. Od kilku miesięcy wraz z pociechami mieszka w podwarszawskiej willi Michała.

Paulina będzie piątą żoną Michała Wiśniewskiego. Wcześniej muzyk składał przysięgę małżeńską Magdzie Femme, Marcie Wiśniewskiej, Ani Świątczak i Dominice Tajner. dwiema z byłych żon ma czwórkę dzieci. Obecnie spodziewa się piątej pociechy z nową narzeczoną, dla której to również będzie piąte dziecko. Tym samym zakochani stworzą patchworkową rodzinę z dziewiątką dzieci.