Po latach starań i wielu podejściach do procedury in vitro, w końcu się udało. Małgorzata Rozenek jest w upragnionej trzeciej ciąży i niebawem ona i jej mąż przywitają na świecie wspólne dziecko.

Reklama

Informację tę potwierdził publicznie Artur Gadomski. Lider zespołu IRA podczas koncertu w warszawskiej Stodole osobiście pogratulował obecnemu na widowni Radosławowi Majdanowi. Chwilę później sportowiec napisał o ciąży żony na Instagramie:

W końcu mogę to powiedzieć, nasza rodzina w przyszłym roku powiększy się (być może o kolejnego piłkarza) 😍🤔😜 jestem niezwykle szczęśliwy i tym szczęściem chciałem się z Wami podzielić. Dziękuje Ci Małgosiu, bo dajesz mi tyle szczęścia, bo będę tatą, bo serca masz dwa, bo Cię kocham... ❤️dziękuję moim przyjaciołom z IRA, to był niezwykle wzruszający moment, który zapamiętam na zawsze 🎸💪

Fani celebryckiej pary są pozytywnie zaskoczeni, bowiem sama Małgorzata Rozenek w kilku ostatnich wywiadach sygnalizowała, że w związku w wieloma nieudanymi próbami, pomału zaczyna się poddawać i wraz z mężem coraz częściej myśli o adopcji. Na razie jednak celebrytka osobiści nie potwierdziła swojej ciąży.