Joanna Racewicz skomentowała zwolnienie Moniki Zamachowskiej z "Pytania na śniadanie"

Jakiś czas temu były koleżankami z jednego programu. Najpierw z "Pytaniem na śniadanie" rozstała się Racewicz, ostatnio jej los podzieliła Zamachowska. Jak Joanna skomentowała zwolnienie Moniki?

wróć do artykułu
  • ~TTT
    (2019-11-06 08:16)
    A gdzie jest napisane że musicie pracować w TV do emerytury ???? Gwiazdy
  • ~Nie wzrusza mnie to.
    (2019-11-06 08:46)
    Przypadkowy Polak ma w życiorysie kilka wykopów na bruk, bez nie tylko odprawy ale nawet bez zaległych wynagrodzeń. Najliczniej proceder nas niszczył, kiedy owe pindzie zajmowały się krojem kieszonek w damskich torebkach i technikami jedzenia bezy. Czy kilka razy wyrzucony, oszukany i w ten sposób okradziony telewidz będzie teraz płakał nad strasznym losem "gwiazd"?
  • ~figiel
    (2019-11-06 08:26)
    co to ,,dożywocie,, czy ,,dynastia,, - bo wam się należy - pracujecie wyglądem - resztę sobie dośpiewajcie.
  • ~ß0oplö.-
    (2019-11-06 07:16)
    "Absolutnie nie czuję się winna, jestem przekonana, że chodziło o pretekst, a nie o faktyczny zarzut."- ja tez bym tak mowila.
  • ~Tommmek
    (2019-11-06 07:58)
    DWIE KRETYNKI:):)
  • ~Nie wzrusza mnie to.
    (2019-11-06 08:52)
    Do władz TV wpłynął projekt wybudowania przy Woronicza telewizyjnego cmentarza, kolumbarium i kryp z podglądem i transmitowaną wizją 24h. Realizacja wkrótce. Gwiazdy będą mogły pozostać w TV na wizji nawet kiedy odejdą.
  • ~antyMOnia
    (2019-11-06 11:32)
    Kuzyn z tefałszen Kraśko, wnuczek tow.Wincentego, coś jej znajdzie PO znajomości.
  • ~..Krystyna.z.Agencji..
    (2019-11-06 11:27)
    Wieczne odpoczywanie racz in dac Panie.
  • ~PATRIOTA 1958 R.
    (2019-11-06 14:04)
    NIECH SIĘ ZATRUDNIĄ U PRYWACIARZA W SKLEPIE.JAK TAKIE GWIAZDY TO OBRÓT BĘDZIE DUŻY.DOSTANA MOŻE 200 ZŁ PREMI NA KONIEC MIESIĄCA.
  • ~zloty pociag
    (2019-11-06 13:04)
    Towarzysze wiecznie zywi
  • ~Krystyna
    (2019-11-06 15:05)
    Tyle jadu jest w tych psełdo polskich gębach.Wstydu nie macie pisząc takie dyrdymały.Tylko Polak tak potrafi
  • ~Mery
    (2019-11-06 12:47)
    Zwolnić to powinni Kurskiego.za sprowadzanie głupich seriali tureckich.za zwalnianie dobrych prowadzących.dlaczego ludzie muszą mówić to co ktoś im dyktuje i nie może mieć swojego zdania .zwolnij i Kamela bo miał odwagę mieć swoje zdanie wprowadzają nowe twarze które jeszcze muszą się dużo uczyć.
  • ~Franka
    (2019-11-06 14:51)
    Panie już dawno powinny same zrezygnować z pracy dla takiej telewizji
  • ~Ula
    (2019-11-06 15:05)
    Racewicz do zamiatania tylko się nadaje i to po przeszkoleniu!!
  • ~Wielki Brat
    (2019-11-06 15:57)
    Może założyć kamerki w domu i udostępnić sygnał po dokonaniu wpłaty. Wiele kobiet zarabia tak więcej niż mega gwiazdy tivi.
  • ~alisp
    (2019-11-11 10:48)
    Pani Monika jest wybitną postacią TVP- dziwię się tej sytuacji i wszystkim "wypowiedziom" powyżej. Nie wyobrażam sobie " Pytania na śniadanie" bez Pani Moniki. Świetny był również program "Europa da się lubić i "Europa da się lubić 15 lat później". Pani Moniko życzę wszystkiego dobrego - myślę , że już wkrótce zobaczę Panią na ekranie. może w innej stacji- bo przypuszczam że będą bić się o Panią. Pani kunszt dziennikarski i prezenterski , elegancja i dobre maniery - jakość sama w sobie. Więc - do zobaczenia
  • ~Kumpel