Szokujące wyznanie Jakimowicza. Chciał okradać żydowskie groby: Czekaliśmy na świeże pochówki

| Aktualizacja:

Jarosław Jakimowicz zasłynął rolą w filmie "Młode Wilki", jednak w ostatnim czasie bardziej niż ze swoich kreacji aktorskich, znany jest z kontrowersyjnych wypowiedzi.

wróć do artykułu
  • ~Glowka
    (2019-10-27 17:47)
    Cicho bylo o nim Wiec trza zaczac sciemniac
  • ~Abdul pasterzem LGBT+
    (2019-10-25 19:43)
    sam nie wiem co jest gorsze - rozkopac grob by ukrasc troche zlota czy zamordowac wlasne dziecko bo sie ma za ciasne mieszkanie... tak jakby nie mozna bylo zalozyc kondoma by nie zajsc w ciaze...
  • ~żuczek
    (2019-10-25 19:15)
    Kto zam młodu nie zrobił lub nie chciał zrobić czegoś głupiego, niech pierwszy rzuci w niego kamieniem.
  • ~Leszek18
    (2019-10-25 18:38)
    Jakimowicz jest normalnym człowiekiem. Jeżeli mówienie lub pisanie prawdy, ktoś uważa za antysemityzm, to według tego pojęcia antysemitą nie jest tylko głupiec lub osiol
  • ~nie kinoman
    (2019-10-25 15:17)
    Patrzę w lustro i nijak nie potrafię zlokalizować mojej czupryna . Ja mam u podstawy łba on na końcu..U mnie jest to fujara a on czym jest,Nawet do p.....isa nie podobny,
  • ~lucek
    (2019-10-25 14:54)
    Szokujące i kontrowersyjne to by było jakby powiedział, że okradali te groby i nie widzi w tym nic złego. A to, że za młodu, pewnie po pijaku coś planowali ale ostatecznie tego nie zrobili to po prostu bajki i legendy z dzieciństwa.
  • ~Kościelny
    (2019-10-25 13:52)
    Czy ten Jakimowicz to katolik o ile tak to wybacz mu Panie . Amen
  • ~Kazek ..,,,,,,,,,,,,...,,.
    (2019-10-25 11:42)
    Grupa aktywistów LGBT, chce napiętnować przeciwnika LGBT w tzw. tęczowy piątek. Niedługo w tęczowe piątki będą organizować rzezie niewiniątek. Aż lawina zła poruszy górę obojętności i góra ruszy.
  • ~Typy od baletów
    (2019-10-25 10:08)
    Jeśli ktoś ma inne poglądy na popularne i newralgiczne tematy jak np. LPG :) to już wielka Heca. Ale jak druga strona otwarcie o tym mówi to jest GIT! To wcale nie jest wolność słowa. Jak "Vagino sceptyk" się afiszuje i domaga nie wiadomo czego to ci co są w heteroseksualnych związkach też mają tak robić? Poebane to jakieś
  • ~alf
    (2019-10-25 09:00)
    Znowu jakiś marny dziennikarzyna się produkuje. Jak nie popiera się jedynej słusznej ideologii LGBT to jest sie homofobem ,to ja też nim jestem i miliony innych ludzi
  • ~Arigato
    (2019-10-25 08:27)
    Nie widzę w jego poglądach nic złego. To, że ktoś nie wyznaje Jedynej "Słusznej" Wizji Świata nie znaczy, że jest antysemitą czy homofobem. Ten artykuł to dno i karykatura dziennikarstwa.