Magda Gessler zachęca do pójścia na wybory: Jeśli mamy obudzić się po wyborach z ręką w nocniku warto wybrać, w którym

| Aktualizacja:

W najbliższą niedzielę w Polsce odbędą się wybory parlamentarne. Gwiazdy polskiego show biznesu apelują do swoich fanów, by udali się do urn i oddali swój głos. Magda Gessler posłużyła się w tym celu dość nietypowym argumentem.

wróć do artykułu
  • ~Zdzisek..,,,,,,,,,,..,
    (2019-10-11 11:23)
    Widocznie PO , to dla niej nocnik.
  • ~Rezstę da się przeżyć...
    (2019-10-11 10:50)
    Byle nie w jej nocniku...
  • ~babcia Ewka
    (2019-10-11 13:07)
    Idę, idę Pani Marto, głosuję na PiS - nie będę wkładał ręki do żadnego nocnika !!!
  • ~cep prawdy
    (2019-10-11 13:05)
    A Kwaśniewski przed wyborami zawsze się odchudza, a Pani Gessler tyje !!!!
  • ~dohtor
    (2019-10-11 13:38)
    Pani Marto coś na opuchliznę głodową Pani POtrzebuje !
  • ~KichawaKonska
    (2019-10-11 17:41)
    Czy PiS po zaledwie 4 latach dobrych rzadow ma zostac ukarany za to ze odebral mafiom paliwowym, watowskim, a dal godnosc polskim rodzinom poprzez 500+? Ze zatroszczyl sie o emerytow, lekarzy, nauczycieli? Ze wzmacnia polska armie? Ze robi porzadek w kascie sedziowskiej (ktora niestety sama sie nie oczyscila). Ze stoi na strazy polskich rodzin przed deprawacja dzieci przez srodowiska LGBT oraz wprowadzaniu GENDER? Czy za naprawde dobra zmiane ma zostac ukarany? Ktora partia zrobila wiecej dobrego dla Polski i Polakow? W Polsce tak naprawde sa trzy opcje: 1a) opcja pro niemiecka: PO + LGBT Biedronia z marksistowskim genderem (rozklad spoleczenstwa, rodziny, tragedia) 1b) opcja pro rosyjska: PSL + Kukiz + Konfederacja (znamy 40 lat systemu totalitarnego) 2) opcja pro polska: PiS (zwrocila godnosc zycia rodzinom, wyzsze pensje, emerytury, programy pro spoleczne, rozbudowa stoczni, armii.....dajcie im szanse)
  • ~POLONUS
    (2019-10-11 08:44)
    Głosujemy Tylko na KONFEDERACJE nie na żadną z partii bandy czworga czyli nie na komunizm tylko na WOLNOŚĆ . KONFEDERACJA Lista Nr - 4
  • ~wstyd
    (2019-10-11 21:11)
    Co ta baba żre ?
  • ~Aga
    (2019-10-12 23:37)
    Ta pani wygląda jak....... jak Violetta Villas :)

Może zainteresować Cię też: