Fanka do Agnieszki Woźniak-Starak: Mam nadzieję, że zaświeci jeszcze słońce. Dziennikarka odpowiedziała

Agnieszka Woźniak-Starak kilka dni temu opublikowała pierwszy od czasu tragicznej śmierci swojego męża post na Instagramie. To skłoniło wielu fanów do podzielenia się z nią swoimi dramatycznymi historiami.

wróć do artykułu
  • ~Sielanakowy kudłacz
    (2019-09-18 09:01)
    POpliczna żenada ! Żałoba na POkaz POd POpliczkę. Ciekawym jest reakcji Rusinowej, hanki Lisowej PO ew. śmierci ich ex !!!! To dopiero będzie POkazuwa na całego !!!!!
  • ~Zdzisek..,,,,,,,,,,,,,,,,.
    (2019-09-18 10:52)
    Najważniejsze ,że wybrała Pani dobrą drogę i podziękowała TVN-owi. Te projekty w którą Panią angażowano w tej stacji były żenujące.
  • ~Teddx
    (2019-09-18 11:14)
    Wszystko to jest i smutne i dziwne Piotr widać się zgubił.. Pani Agnieszka, jest w dziwnej sytuacji niedopozadroszczenia.. Sytuacja w której zginął mąż,... Młoda kobieta, na łódce w nocy itd itd Chyba to wszystko nie wygląda na aż, tak wielka, miłość Jedno pewne szkoda młodego życia Świec Panie nad jego dusza
  • ~jolka
    (2019-09-18 11:20)
    AWS ma trudną żalobę, bo ta kobieta w nocy przed smiercią męża to trudno wytlumaczyć
  • ~haus
    (2019-09-18 11:22)
    Znajomść z satanistycznym Nergalem się zemściła? Kobiety z nim powiązane nie mają szzceścia
  • ~zaświeci znów słońce
    (2019-09-18 12:08)
    za ok 8,5m-ca jak kochaneczka Świerzaka Ewunia coś urodzi pewno nowego Świerzaka to się stare i AWS ucieszą bo to było wszystko zamiecione pod dywan tfu tafle głębokiej wody to wypłynięcie motorówką we dwoje bez ochrony i co tyle czasu robili itp itd kłamstwa i rozmydlanie a teraz niby wielka żałoba blablabla
  • ~Fran
    (2019-09-18 14:59)
    Spełniło się -własnie świeci słońce.
  • ~..Krystyna.z.Agencji..
    (2019-09-18 15:06)
    Czekam na moment, kiedy tesciowe odetna ja od pepowiny...
  • ~Agata