Piotr Woźniak-Starak zginął w nocy z 17 na 18 sierpnia w wypadku na jeziorze Kisajno na Mazurach. Producent prawdopodobnie wypadł z łodzi motorower podczas gwałtownego manewru skrętu. Jego ciało wyłowiono cztery dni później. Ta śmierć wstrząsnęła najbliższymi Piotra, w tym jego żoną Agnieszką, z którą tydzień później miał obchodzić 3. rocznicę ślubu.

Reklama

Żona tragicznie zmarłego producenta nie udzielała się od czasu jego śmierci w mediach. Wczoraj jednak opublikowała post na Instagramie, w którym podziękowała najbliższym, w tym rodzinie Piotra, za wsparcie:

Dostałam dziś piękną magnolię, którą zasadzę w ogrodzie. Nie wstawię zdjęcia Piotrka, nie dam rady. Nie wiem czy w ogóle wstawię tu jeszcze kiedyś jakieś zdjęcie, to jest teraz zupełnie nieważne. Ale ważni jesteście Wy. Wasze wsparcie, energia, którą mi wysyłacie, dajecie mi siłę. Dziękuję.
Piotrka nie ma, ale zostawił mi mnóstwo miłości i najlepszych ludzi na świecie. Rodzinę, przyjaciół, którzy nawet przez chwilę nie dają mi poczuć, że jestem sama. Wasza troska, ten wspólny czas, niekończące się rozmowy, często do rana, są dla mnie bezcenne. (...) Słyszę jak mówi „Szlumi, ogarniesz to” i wierzę, że się uda, bo dzięki Wam nadal stoję.

Reklama

Agnieszka skierowała także kilka słów do Gabi Drzewieckiej, która zastąpiła ją w roli prowadzącej program "Big Brother":

Reklama

Dziś startuje Big Brother. Gabi @g_rulez, wiesz, że zawsze trzymałam za Ciebie kciuki, jesteś mądrą, piękną i bardzo fajną dziewczyną, dużo nas łączy, zwierzęta, muzyka, wspólni znajomi. Dziś też trzymam. Pamiętaj, to jest teraz Twój program, ciesz się nim, a ja jestem z Tobą całym sercem. Gosia @gosiaohme, Filip @filip_chajzer z Wami też!
Kasia M., jesteś najlepszą szefową na świecie. A dziś już nie tylko szefową. Jeśli kiedykolwiek wrócę do telewizji to po to, żeby pracować z Tobą, pamiętaj. Kocham magnolie. Dziękuję.

Na koniec Woźniak-Starak ponownie podziękowała wszystkim, którzy wspierają ją w tym trudnym czasie:

Nie wiem, co będzie, ale wiem jedno, mam wielkie szczęście, że na swojej drodze spotykam takich ludzi. Nie mogę w tym poście oznaczyć wszystkich, o których myślę. Ale o wszystkich pamiętam