Kalczyńska wspomina Woźniaka-Staraka: Chciał wysłać prywatny helikopter po mojego syna

Anna Kalczyńska, podobnie jak wiele innych osób ze świata mediów i show biznesu jest wstrząśnięta śmiercią Piotra Woźniaka - Staraka, którego znała osobiście. Dziennikarka wspomina producenta, jako gotowego do pomocy i uwielbiającego dzieci.

wróć do artykułu
  • ~Krystyna.z.Agencji...
    (2019-08-29 13:42)
    Prywatny helikopter, chyba za pieniadze ojczyma pochodzace z prywatyzacji polskiego przemyslu farmaceutycznego. Pewnie, ze to wielka tragedia ze taki mlody i zdolny czlowiek zginal tragicznie. Ale ta historia z tym helikopterem nie pasuje to powagi sytuacji. Tak wiec sie Pani wyglupila.
  • ~Aga
    (2019-08-29 14:14)
    Nie znałam p. Piotra, Widziałam czasem artykuły na Jego temat i zdjęcia.Twarz bardzo sympatyczna i wrażliwa. Wzbudzał bardzo pozytywne odczucia. Rocznik 80 jak moja córka. Ale twarz i włosy budziła moje wspomnienia z lat 70.. piękne wspomnienia.Pokój Jego Duszy. Za szybko odszedłeś, za szybko (*)
  • ~Ferd
    (2019-08-29 14:36)
    Sanepid odmówił zgody na pochówek Staraka w ich posiadłości , tak swoją drogą to skąd w ogóle taki pomysł , nie wiedzą jakie przepisy obowiązują w Polsce? Pewnie i tak po cuchu zrobią swoje , zapłacą za zamknięcie gęby komu trzeba i pozamiatane.
  • ~on
    (2019-08-29 15:01)
    nie przejmuj sie przeczekasz zalobe znajdziesz sobie innego taka jest prawda
  • ~Artur Bialystok
    (2019-08-29 17:41)
    Lubie Żonę Staraka. Z twarzy widać że to był facet spoko. Jednak kiedy czytam upublicznione pożegnania wdów czy wdowców to szlag mnie trafia i pytam po co to wszystko. Jako przykład podam lebiege prowadzącego teleturniej w TVP na literę S. On chciał się wieszać chodził z powrozem, mówił że on tego nie zniesie tak uwielbiał zmarłą żonę. Minęło trochę czasu a on już ożeniony powiesił się ale na szyi nowej kobiety. O kilkadziesiąt lat młodszej. Podobnie pani Agnieszka. Po co w nekrologu słowo "na zawsze" Czas wygoi rany i będzie nowy facio. Szacunek dla Pani.
  • ~Nautilus
    (2019-08-30 09:02)
    Jaki z tego Staraka mąż jak z obcą babą uganiał się motorówką w nocy po jeziorze, budził ludzi i straszył zwierzęta.
  • ~Bogdan Lusk
    (2019-08-29 16:01)
    kiedyś bezpośrednio poprosiłem go wsparcie 1750 pln na operację córki. Niestety córka zmarła. Nie dlatego, że tych parę groszy nie otrzymałem (może by jednak pomogły), ale dlatego, że w szpitalu nie mieli potrzebnego medykamentów, przykre. Jest mi przykro, że ten pan stracił swoje życie. Wyrazy współczucia. Chciałbym jednak podziękować ministrowi zdrowia Radziwiłłowi za udział w eutanazji mojego jedynego dziecka.
  • ~Dr J.E.Bakaa
    (2019-08-29 17:23)
    A JAK PANA STARAKA WSPOMINA JEGO PRZYJACIÓŁKA Z MOTORÓWKI?
  • ~Pilot F35
    (2019-09-14 13:11)
    Kalczynska, jak chcesz to moge ci zrobic helikopter.
  • ~Misio.,,,,,,,,....,,,,,,,..,
    (2019-08-30 14:26)
    Zielona trawka skłania ludzi do szaleństwa. Dobrze ,że w takim stanie pojechał motorówką. o czwartej nad ranem , a nie samochodem po autostradzie w godzinach szczytu. Trochę wyobraźni miał.
  • ~iksu
    (2019-08-29 19:51)
    Szkoda gościa. Gdyby miał linkę zapiętą bylby przeżył. Straszny pech tak się wplatać pod śrubę. Do tego w dwu znacznych okolicznościach. Każdy facet z kasa ma kobiety na boku. Jednak większość zachowuje rozsądek i kontrolę bez szary. Inaczej kończy jak Geremek na losach.
  • ~Zdegustowany
    (2019-08-29 18:54)
    Ludzie!!!! Stała się tragedia, zginął człowiek. Ale wybaczcie, Pan Starak nie był aż tak ogromnie zasłużony, żeby w kółko wałkować Jego śmierć. Niedobrze się człowiekowi robi, jak czyta to, co na Jego temat w kółko wypisują! Jego - gdyby żył - też by to zemdliło, bo był normalny. Dajcie Mu już spokój!
  • ~kob .
    (2019-08-31 07:03)
    tylko nie róbcie z niego ideału , co robi facet z kobietą w nocy na motorówce, chyba wszyscy za bardzo go chwalicie, a on miał swoje czarne demony.
  • ~Pan G.
    (2019-09-01 12:28)
    Ile można, kto to był Quentin Tarantino ? , !!!!!
  • ~Goracy Zwolennik Kalifatu Zaodrzanskiego
    (2019-08-30 21:37)
    Piotr Wozniak - Starak lubil dzieci, twierdzi Anna Kalczynska, no,no,no...(!!!!) , czyz by lubil je taaak, jak angielski Jimi Sevill?????