Podczas trwającego w Warszawie festiwalu serialu "Przyjaciele", można poczuć się jak bohaterowie popularnej produkcji i odwiedzić miejsca rodem z ich świata. Z tej okazji skorzystali wierni fani Moniki, Rachel, Phoebe, Rossa, Chandlera i Joe'ego, czyli Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor.

Aktorka i prezenter pochwalili się na Instagramie zdjeciami z kaplicy w Las Vegas, w której Rachel i Ross wzięli ślub, Joanna zasiadła na kanapie w salonie Moniki, a następnie w kawiarni Central Perk oboje zmierzyli się z największym hitem Phoebe, czyli piosenką "Smelly Cat"

Jak im poszło?

Wyświetl ten post na Instagramie.

OŚWIADCZENIE. Obserwując od dłuższego czasu branżę muzyczną, zauważyliśmy sporą niszę na krajowym rynku, a co za tym idzie spory potencjał zarobkowy. W związku z tym oświadczamy co następuje - w nowym sezonie 2019/2020 startujemy z naszym nowym projektem muzycznym #secretproject . Chcielibyśmy pójść śladami takich ikon jak @ladygaga i @bradleycooper__original , Sonny i @cher, @nickcaveofficial i @kylieminogue czy @robertchojnackiand i @andrzejpiaseczny_official . To będzie coś na pograniczu progresywnego rocka, new romantic, poezji śpiewanej, z elementami reagge oraz z eksperymentalnym brzmieniem niemieckich szlagierów. Do projektu mamy zamiar zaprosić wybitnych polskich muzyków z różnych kręgów estetycznych. Prawdziwa muzyczna misja ekumeniczna. Mamy nadzieję na owocną współpracę z przedstawicielami branży. Jesteśmy przygotowani na nawet najbardziej egzotyczne kooperacje. @grzegorzhyzy , @slawomir_gwiazda_rock_polo @superkajra @sylwia.grzeszczak.official , @kayah_official , @sarsa_markiewicz @marcinmillerboys, @hailnergal , @zenon.martyniuk , @dylanwishop , @mary_la_la , @paulinathenew, @natalia_przybysz_official , @roxie_wegiel , @mrozu_ , @tacohemingway @alekbaron , @tomsoniziofficial , @mariasadowska @michal_szpakofficial, @sebastiankarpielbulecka @beatakozidrak, @lobuzagram. #friendsfest #secretproject #przyjaciele #dowborybehappy #theDOWBORS #keepingupwithDOWBORS #przyjaciele #serial #kochamy #śpiewaćniekażdymoże #friendsULTRAfans #phoebebuffay #phoebe #centralperk #🔥💥🚀🙌

Post udostępniony przez Joanna Koroniewska (@joannakoroniewska)