Pawłowicz o Baronie i Wieniawie: Kto to jest? Czego dokonali? Odpowiedział ojciec Barona

Krystyna Pawłowicz zapowiedziała niedawno swoje odejście z polityki i coraz więcej uwagi poświęca show biznesowi. Ostatnio zainteresowała się Julią Wieniawą i Aleksandrem Baronem. Czyżby pani poseł planowała zmienić branżę?

wróć do artykułu
  • ~Liddka
    (2019-08-21 11:55)
    A czego Krycha dokonala, poza przepychankami i zarciem w sejmie. No to mi w pamieci utkwilo, reszta mi nieznana!
  • ~Don Carlos
    (2019-08-21 11:15)
    Są znani i lubiani. Piękni i młodzi, są szczęśliwi i spełnieni. Nigdy nie pluli jadem na innych ludzi. Z tego też między innymi powodu normalni i przyzwoici ludzie darzą ich sympatią.
  • ~Ajronek
    (2019-08-21 10:54)
    " tę panią" celebrycki niedouku !!!, a nie "tą".
  • ~menszczyzna
    (2019-08-21 11:06)
    Panią Krysię interesują raczej młodzi mężczyżni bo niemal gwarancja ,że jeszcze mogą !
  • ~Pada deszcz
    (2019-08-21 11:46)
    Baron potrati grać na instrumentach i to jest coś.Jeśli chodzi wieniawe to jest dno.Chyba kogoś ważnego ma w rodzinie.
  • ~fefe
    (2019-08-21 12:06)
    a pani Pawlowicz tylko siedzi i wyszukuje w Pudelku tematy do komentowania
  • ~Figlarz
    (2019-08-21 11:49)
    Jedno ą zamiast ę i od razu tyle wiadomo o piszącej ... Nie chciało się uczyć i proszę bardzo, opłaciło się.
  • ~rex
    (2019-08-21 12:12)
    baron coś jeszcze potrafi, występował w TV a wieniawa jest znana z tego że jest znana i dzięki temu kasuje po 500.000 zł za jeden kontrakt reklamowy
  • ~starszy pan
    (2019-08-21 12:02)
    Czy pani Pawłowicz to ta piękna dama w ciemnych okularach i z niespokojną czupryną ?
  • ~fefer
    (2019-08-21 12:09)
    A pani Pawlowicz tylko siedzi i wyszukuje w Pudelku tematy do komentowania
  • ~A.A
    (2019-08-21 15:06)
    Ma racje P.Pawlowicz. Znani z tego ,że znani.Wystarczy zagrać w byle serialiku czy wystąpić w durnym programie i juź gwiazda. Ekshibicjonizm i wszystko na sprzedaż.Ot takie czasy. Media promują takie osoby i są za to odpowiedzialne.
  • ~Prof anacja
    (2019-08-21 15:39)
    Nie znam nikogo z powyższych,ale tyt. Baron znaczy chyba coś więcej, niż oborowa Krystyna ?
  • ~Kto to /co to / ,,,barony ,wieniawy ?
    (2019-08-21 14:01)
    Co mnie obchodza jakies barony ,wieniawie ,Co mnie to obchodzi , Nie interesuje sie i nie chce sie interesowac ,Szkoda czasu . Chyba sa powazniejsze sprawy !
  • ~Lk
    (2019-08-21 18:09)
    Pani Pawłowicz ma rację
  • ~8uijk
    (2019-08-21 14:27)
    "Dwaj pierwsi są niezwykle zasłużeni dla polskiego jazzu, rocka i edukacji artystycznej." - panie ojcze, kazda sroka chwali swoje piora....Wstyd!
  • ~Edek
    (2019-08-21 16:55)
    Jakim cudem taki tłuk jak Pawłowicz...ma tytuł profesora... - przecież wstyd usiąść z nią... przy jednym stole...
  • ~Zorro
    (2019-08-21 16:06)
    Biedna pani Pawłowicz myśli że poza PiS-em też będzie mogła handlować chamstwem, nienawiścią i szczuciem, że to towar uniwersalny. Otóż nie tak bardzo uniwersalny jak się pani Krystynie wydaje - mimo jej wszystkich handlowych talentów.
  • ~sic.
    (2019-08-21 19:38)
    Pawlowicz to wulgarna prostaczka .... mardosci lopata nie nalozysz ... glupol bedzie zawsze glupolem ...
  • ~kacaff. mistrz intelektu (z Bydgoszczy) zwolennik Ojca
    (2019-08-21 12:58)
    Pani profesor - potężna kobieta jakby złapała specnaca toby go potężnymi kłami zagryzła. To ona wzniosła nasz parlamentaryzm na niedościgle wyżyny.Dlaczego nie jest w europarlamencie?
  • ~W.A
    (2019-08-21 15:28)
    Zmieniasz partnerów jak rękawiczki, już jesteś celebrycką gwiazdeczką.