Pawłowicz o Baronie i Wieniawie: Kto to jest? Czego dokonali? Odpowiedział ojciec Barona

Krystyna Pawłowicz zapowiedziała niedawno swoje odejście z polityki i coraz więcej uwagi poświęca show biznesowi. Ostatnio zainteresowała się Julią Wieniawą i Aleksandrem Baronem. Czyżby pani poseł planowała zmienić branżę?

wróć do artykułu
  • ~Ajronek
    (2019-08-21 10:54)
    " tę panią" celebrycki niedouku !!!, a nie "tą".
  • ~menszczyzna
    (2019-08-21 11:06)
    Panią Krysię interesują raczej młodzi mężczyżni bo niemal gwarancja ,że jeszcze mogą !
  • ~Don Carlos
    (2019-08-21 11:15)
    Są znani i lubiani. Piękni i młodzi, są szczęśliwi i spełnieni. Nigdy nie pluli jadem na innych ludzi. Z tego też między innymi powodu normalni i przyzwoici ludzie darzą ich sympatią.
  • ~Pada deszcz
    (2019-08-21 11:46)
    Baron potrati grać na instrumentach i to jest coś.Jeśli chodzi wieniawe to jest dno.Chyba kogoś ważnego ma w rodzinie.
  • ~Figlarz
    (2019-08-21 11:49)
    Jedno ą zamiast ę i od razu tyle wiadomo o piszącej ... Nie chciało się uczyć i proszę bardzo, opłaciło się.
  • ~Liddka
    (2019-08-21 11:55)
    A czego Krycha dokonala, poza przepychankami i zarciem w sejmie. No to mi w pamieci utkwilo, reszta mi nieznana!
  • ~starszy pan
    (2019-08-21 12:02)
    Czy pani Pawłowicz to ta piękna dama w ciemnych okularach i z niespokojną czupryną ?
  • ~fefe
    (2019-08-21 12:06)
    a pani Pawlowicz tylko siedzi i wyszukuje w Pudelku tematy do komentowania
  • ~fefer
    (2019-08-21 12:09)
    A pani Pawlowicz tylko siedzi i wyszukuje w Pudelku tematy do komentowania
  • ~333 m.
    (2019-08-21 12:11)
    Jaką karierę ta ,,uczona" miernota chce zrobić w kulturze, skoro sama jej nie posiada!
  • ~rex
    (2019-08-21 12:12)
    baron coś jeszcze potrafi, występował w TV a wieniawa jest znana z tego że jest znana i dzięki temu kasuje po 500.000 zł za jeden kontrakt reklamowy
  • ~kacaff. mistrz intelektu (z Bydgoszczy) zwolennik Ojca
    (2019-08-21 12:58)
    Pani profesor - potężna kobieta jakby złapała specnaca toby go potężnymi kłami zagryzła. To ona wzniosła nasz parlamentaryzm na niedościgle wyżyny.Dlaczego nie jest w europarlamencie?
  • ~Kto to /co to / ,,,barony ,wieniawy ?
    (2019-08-21 14:01)
    Co mnie obchodza jakies barony ,wieniawie ,Co mnie to obchodzi , Nie interesuje sie i nie chce sie interesowac ,Szkoda czasu . Chyba sa powazniejsze sprawy !
  • ~8uijk
    (2019-08-21 14:27)
    "Dwaj pierwsi są niezwykle zasłużeni dla polskiego jazzu, rocka i edukacji artystycznej." - panie ojcze, kazda sroka chwali swoje piora....Wstyd!
  • ~Gość
    (2019-08-21 14:28)
    I ta jedna i ci drudzy siebie są warci, wiec nadczym się tu rozwodzić?
  • ~mksa
    (2019-08-21 14:36)
    pani Pawłowicz, zniknij pani już z naszego życia, nie ośmieszaj się i nie komentuj wszystkiego
  • ~Sarna
    (2019-08-21 14:45)
    Z grzecznosci napisze pani Pawlowicz bo jak się ma przed nazwiskiem jakiś tam tytuł to jak już wcześniej pisałam na temat Tej pani to należy się godnie zachowywać.Najważniejsze to nie krytykować,nie poniżac i dalej nie rozumiem jakie to prawo u nas w kraju jest że dopuszcza się takie osoby do kształcenia naszych dzieci.I proszę uprzejmie mnie o świecić czym ,kim ta pani jest że poświęca sięjej swój czas.
  • ~Punkty 1-7
    (2019-08-21 14:51)
    Jazz jazz jazz w kółko ten Jazz (1) a ktoś też ma kawałki jazzu autorskie i to spore "w tonacji C#" i co? i nic tam. To "akurat" - możnaby tak powiedzieć (2) "rozlało się po Krakowie". Bo wątpię by Ktoś Tam wykonał tego tylko jedną kopię. W szoku (3) na matactwa AGOLD i za Epoki AGOLD tuż po liocu 2012 roku gdy przypadkiem zauważywszy stanowisko i tytuł starego pewnego znajomego jeszcze za magisterki - teraz z Krakowa po Sieci - wiafomo zatem.skąd i HAdrian Długopisek najprawfooodobniej podkreśla to samokształcenie w trybie wysokiego C - samodokształcanie . (4) A aktoreczki, z kolei - w zmianie tego już z RAZ okleoanego muzycznego wątku - czy co - tam - może celebrytki - cóż młode zgrabne i chętne zagryźć zapewne jakieś "CIACHO". (5) Pawłowicz w starciu z takimi osóbkami - raczej może medialnie polec. (6) Co innego z kolei - kwestią jest - to - dokładnie to - że polska kinematografia jest jak "bidak we mgle" - błądzi i błądzi wciąż po peryferiach filmoteki i twórczości filmowej.- a bez scenariusza - a dostając fundusze na film - ta przeciętna polska szeregowa kinematografia - dopiero wówczas głowi się jaki to scenariusz na planie zrealizowaó!?! (potencjału wszelkich aktorów słowem - a na typowym polskim planie filmowym - raczej nigdy nie można w pełni rozpoznać - liczy się tu zawsze nietuzinkowy SCENARIUSZ) (7) Albowiem - na Zachodzie to i dobre 5- 8% a czasem i z15% udziału kosztów w całości filmowego przedsięwzięcia - pozyskanie Dobrego Scenariusza do filmu! - Tamże kosztuje, lecz nie żałuje się funduszy na dobry scenariusz w tyle). Słowem czasem te aktorki dobrane są do fimów pokroju filmów Adamowicza - tonteż zdolny aktor - niemniej to przykre jakie czasem realizowane są "scenariusze"?! (niektórych - dziwacznych i dwuznacznych treści ze scenariusza). 14:51 21 VIII 2019
  • ~Pkt7-dem
    (2019-08-21 14:52)
    Nie wiadomo gdzie komments wcięło punktóq. 7-dem. Jazz jazz jazz w kółko ten Jazz (1) a ktoś też ma kawałki jazzu autorskie i to spore "w tonacji C#" i co? i nic tam. To "akurat" - możnaby tak powiedzieć (2) "rozlało się po Krakowie". Bo wątpię by Ktoś Tam wykonał tego tylko jedną kopię. W szoku (3) na matactwa AGOLD i za Epoki AGOLD tuż po liocu 2012 roku gdy przypadkiem zauważywszy stanowisko i tytuł starego pewnego znajomego jeszcze za magisterki - teraz z Krakowa po Sieci - wiafomo zatem.skąd i HAdrian Długopisek najprawfooodobniej podkreśla to samokształcenie w trybie wysokiego C - samodokształcanie . (4) A aktoreczki, z kolei - w zmianie tego już z RAZ okleoanego muzycznego wątku - czy co - tam - może celebrytki - cóż młode zgrabne i chętne zagryźć zapewne jakieś "CIACHO". (5) Pawłowicz w starciu z takimi osóbkami - raczej może medialnie polec. (6) Co innego z kolei - kwestią jest - to - dokładnie to - że polska kinematografia jest jak "bidak we mgle" - błądzi i błądzi wciąż po peryferiach filmoteki i twórczości filmowej.- a bez scenariusza - a dostając fundusze na film - ta przeciętna polska szeregowa kinematografia - dopiero wówczas głowi się jaki to scenariusz na planie zrealizowaó!?! (potencjału wszelkich aktorów słowem - a na typowym polskim planie filmowym - raczej nigdy nie można w pełni rozpoznać - liczy się tu zawsze nietuzinkowy SCENARIUSZ) (7) Albowiem - na Zachodzie to i dobre 5- 8% a czasem i z15% udziału kosztów w całości filmowego przedsięwzięcia - pozyskanie Dobrego Scenariusza do filmu! - Tamże kosztuje, lecz nie żałuje się funduszy na dobry scenariusz w tyle). Słowem czasem te aktorki dobrane są do fimów pokroju filmów Adamowicza - tonteż zdolny aktor - niemniej to przykre jakie czasem realizowane są "scenariusze"?! (niektórych - dziwacznych i dwuznacznych treści ze scenariusza). 14:51 21 VIII 2019
  • ~A.A
    (2019-08-21 15:06)
    Ma racje P.Pawlowicz. Znani z tego ,że znani.Wystarczy zagrać w byle serialiku czy wystąpić w durnym programie i juź gwiazda. Ekshibicjonizm i wszystko na sprzedaż.Ot takie czasy. Media promują takie osoby i są za to odpowiedzialne.