Pawłowicz o Baronie i Wieniawie: Kto to jest? Czego dokonali? Odpowiedział ojciec Barona

Krystyna Pawłowicz zapowiedziała niedawno swoje odejście z polityki i coraz więcej uwagi poświęca show biznesowi. Ostatnio zainteresowała się Julią Wieniawą i Aleksandrem Baronem. Czyżby pani poseł planowała zmienić branżę?

wróć do artykułu
  • ~Zbynio
    (2019-08-26 20:25)
    Gdyby nie ************* to nawet bym nie słyszał o tym Baronie. Słynny? Serio? Słynny to jest Robek Plant, Krzysiek Cugowski, Al Pacino, Robek De Niro itd, a nie Wieniawa czy Baron. Litości. Wybitny muzyk? Aktorka? Bez jaj. Też mi się nie wszystko podoba co robi Pawłowicz, ale w tym wypadku ma baba rację. Podniecanie się niezdrowo czyimś nieudanym życiem osobistym jest chore. A w wypadku niszowych "celebrytów" to dodatkowo: wiocha.
  • ~tum
    (2019-08-26 07:36)
    "niezwykle zasłużeni dla polskiego jazzu, rocka i edukacji artystycznej" tiaaa... ja też jestem niezwyke zasłużony
  • ~Madam Edit
    (2019-08-23 22:29)
    Audiatur et altera pars . Ta pani zna tylko takich znanych ludzi jak , Ojciec Dyrektor i biskup Jędraszewski , Reszta dla niej czarna magia . ? Jakaś tam Julka Wieniawa . A o Przedwojennym generale , dywizji Wojska Polskiego, dyplomacie ; osobistym adiutancie Józefa Piłsudskiego Wieniawie Długoszewskim , to pani Pawłowicz słyszała ,??
  • ~S.
    (2019-08-23 15:56)
    Kto to jest Baron i Wieniawa ???
  • ~z
    (2019-08-23 05:50)
    Kazda myszka swoj ogonek chwali. Te slowa kieruje do Barona seniora, ktory sam nie jest powszechnie tak znany jak inni jazzowi muzycy.
  • ~taka uwaga
    (2019-08-23 01:07)
    To, ze się potrafi grac na instrumentach nie dowodzi, ze się jest kims. Np. wiele zrodel mowi o tym, ze Neron wydając rozkaz podpalenia Rzymu pięknie przy tym spiewal i gral na lirze. Ludzie powinni bardziej zachwycać sie przymiotami duchowymi drugiego człowieka, a nie jego zewnetrzna stroną - czyli wyglądem czy dzwiekiem . A jeżeli chodzi o dźwięk, glos - to ma on wartosc wtedy, jeżeli przekazuje m ą d r ą t r e s c. Tego w muzyce, piosence coraz mniej.
  • ~Slowenka
    (2019-08-22 21:53)
    Flage UNII PODETALA W KAPCIACH Jako celebrzydka podepce w szpilkach.
  • ~kierowca
    (2019-08-22 14:41)
    Nie wierzę że hipokrytka Pawłowicz odejdzie z polityki,to taki chwyt markietyngowy przed wyborami bo morze zaszkodzić frekwencją i oddanymi głosami na PiS.
  • ~Otuam
    (2019-08-22 06:48)
    Ja się o Barone dowiedziałam dopiero od Pani prof. Nie wiedzialam że ktoś taki istnieje.
  • ~Wera
    (2019-08-22 06:25)
    Kobieto spalona życiowo ! .Daj sobie du .pie siana ! Odpocznij ! Komuna może wróci to poczekaj!
  • ~RR
    (2019-08-22 00:37)
    No ale nadal nie wiemy co to ta Wieniawa?? Aktorka z niej żadna.
  • ~Lenka
    (2019-08-21 21:55)
    Kryska znow w natarciu... tylko , ze znow kula w płot. Wieniawa dobrze jej odpowiedziała, pokazala dziewczyna klase... A Pani poslanka znow sie osmieszyła...
  • ~hańba
    (2019-08-21 21:20)
    a czym w ogóle zasłużyło się po peerelowskie pokolenie ? że stać go na wypożyczenie na minuty elektrycznej hulajnogi od bandziora co dostał na start narodowy majątek od solidarnych bohaterów albo na wypicie piwa u jakiegoś mafioza czy kupienie apartamentu od gangstera ? czym może pochwalić się dzisiejszy suweren po za tym że dał sobie odebrać garstce zapijaczonych zdrajców cały kraj który przejęły godniejsze ręce bandytów ?
  • ~socjalistyczni towarzysze Ribbentrop i Mołotow
    (2019-08-21 21:00)
    towarzysze POczytajcie na angielskiej wikipedii: German–Soviet Axis talks. Fajne fotki są. Najlepsza jest pierwsza strony "Prawdy" z 18.11.1940 roku: Towarzysz Adolf i towarzysz Mołotow na pierwszym planie a za nimi towarzysz Keitel.
  • ~Mini
    (2019-08-21 20:59)
    Pani Krysiu, niech pani zje snickersa.
  • ~sic.
    (2019-08-21 19:38)
    Pawlowicz to wulgarna prostaczka .... mardosci lopata nie nalozysz ... glupol bedzie zawsze glupolem ...
  • ~Pawel
    (2019-08-21 19:12)
    A to nie macie juz o czym pisac? Tylko o jakis pawlowicz wieniawach i baronach jakby kogos to interesowalo
  • ~Lk
    (2019-08-21 18:09)
    Pani Pawłowicz ma rację
  • ~Pimpuś
    (2019-08-21 17:07)
    Pawłowicz niech coś powie o swojej rodzinie a nie miesza się ktoś powinien podać ją do sądu za takie obraźliwe teksty to może wtedy zanim coś powie to się grubo zastanowi nie chciałabym mieć kogoś takiego w rodzinie bo kontaktów to byśmy nie utrzymywali było by mi po prostu wstyd za taką osobę
  • ~jarek
    (2019-08-21 17:05)
    Mućka wróciła z pastwiska i pasie się w Sejmie? ;)