Rozenek zaszalała z fryzurą. Fani krytykują: W tym wieku nie wypada. Odpowiedziała

| Aktualizacja:

Czy kobiecie po 40-tce nie wypada szaleć z własnym wizerunkiem? Małgorzata Rozenek po raz kolejny na własnej skórze przekonała się, jak odbierane są kobiety, które przełamują schematy dotyczące wieku.

wróć do artykułu
  • ~Aga
    (2019-08-13 17:42)
    Fajnie i na luzie.
  • ~kreator mody
    (2019-08-13 18:32)
    najlepiej czarna sukienka do kostek chusta zakrywająca głowę i czarne buty trumniaki będzie wyglądała dostojnie
  • ~dred
    (2019-08-13 17:25)
    bije jej w dekiel zdrowo
  • ~Miruś
    (2019-08-13 18:49)
    ...babcia szaleje, kryzys wieku starczego???...
  • ~Aureus
    (2019-08-13 19:23)
    nawet nie wiek chodzi po prostu wygląda z tą fryzurą fatalnie (ogólnie żadne cudo z niej nie jest a ta fryzura tylko pogarsza wygląd) no i do różowej kiecki niebieskie obuwie??
  • ~WR
    (2019-08-14 08:48)
    Tak, jak każda normalna Polka, powinna już w tym wieku chodzić w podomce, chustce i drewniakach.
  • ~SIS
    (2019-08-14 13:31)
    O matko i córko - czytając te zjadliwe komentarze ma się wrażenie, że piszą je przede wszystkim,,nastolatki/małolaty... Żyjemy w czasach, gdzie ludzie żyją dłużej, 40-to latki zostają babciami ale i same rodzą dzieci, dla nastolatka, dla którego 40-tka jest ,,stara to życzę za parę lat - oby mu się przypomniało jak sam osiągnie ten wiek. Dzisiejsi żyjący 70-80 latkowie, to zapewne powinni już iść ,,na cmentarz - bo z racji wieku tak wypada? Każdy ma swoje życie, i dlatego nikt nie ma prawa - od ustawiania innych pod swoja miarę! Chce być kolorowym Unicornem - to jej sprawa - i tyle.
  • ~SOLIDARNOSC-80
    (2019-08-14 11:40)
    PANI ROZYNEK MAJDAN TRZEBA SIE UMNIEC ZE STAZEC BO TO SZYBKO NADCHODZI I TEGO PANI NIE ZATRZYMA.TRZEBA UMNIEC PATRZEC WLUSTRO ISAMEMU SIEBIE OCENIAC CO KOMU WYPADA CZY NIE.JEDNA PANI CZY MESZCZYZNA BO WIDAC BYLO PO REKACH POWIEDZIALA JAK UMRO WSZYSTKIE K PISOWSKIE I BEDZIE RZODZILO PO TAK SIE MOWI NA MARSZACH LGBT.PLOCK POKAZAL ZE NIE MA ZGODY NA LGBT W TAKIM POKAZYWANIU LAJDACKIM.BESZCZESZCZENIE MATKI BOSKIEJ CZESTOCHOWSKIEJ PANI JASNOGORSKIEJ ORAZ OJCA SWIETEGO JANA PAWLA2.BO TO CO ZROBIL NOWAKOWSKI TO WSTYD I HANBA A SAM UCIEK ZEBY W RAZIE CZEGO NIE BYLO NA NIEGO.PRZYJECHALY SAMOCHODY Z CALEJ POLSKI OPLACANI PRZEZ ZAGRANICE.SPOTKALEM ZNAJOMO CO WRUCILA Z GRECIJY OD CORKI.NAWET TAM MOWIO CI CO TAK PLUJO DOSTAJO KASE OD150-200 ZL.TO SO JUDASZE ALE WAZNE ZE NIE NASZE PLOCK ZACHOWAL SIE JAK PRZYSTALO GODNIE I ZKLASO.CI CO WYSYDZAJO BESZCZESZCZO WYSMIEWAJO WCZESNIEJ CZY POZNIEJ ZATO ZAPLACO BO CHOROBA NIE WYBIERA.NA MARSZCH JEST DUZO MODRYCH ALE DO CZASU NIOSO SZTANDARY WULGARNE NIE GODNE NASZEGO PANSTWA I NASZEGO NARODU.BO WASZ JEST GARSTKA A NAS JEST TA WIEKSZOSC.KIEDYS ZAPLACZECIE ZATO WSZYSTKO BO SWIETOSC SIE NIE TYKA.JUDASZE!!! NIGDY NIE BEDO NASZE.
  • ~amira
    (2019-08-14 16:20)
    nie musi się starzeć ale wygłupiać nie powinna

Może zainteresować Cię też: