Karolina Szostak molestowana przez sprzedawcę w warzywniaku: Jak niski jest upadek człowieka?

Karolina Szostak na własnej skórze przekonała się, że molestowanie może spotkać kobietę niemal w każdym miejscu. Dziennikarka była tak zaskoczona, że nie wiedziała jak zareagować.

wróć do artykułu
  • ~baca w stanie sPOczynku
    (2019-07-31 19:48)
    Dałbym za tą naturę 2 kr czereśni i jeszcze ze dwa kilo ogórków dołożył !
  • ~srutu-tutu
    (2019-07-31 12:22)
    Sezon ogórkowy w pełni.
  • ~antekantek
    (2019-07-31 11:16)
    czekam na artykuł bananaparty w polsacie i kiedy sprzedawca warzywniaka wystąpi w tv jako darczyńca i celebryta
  • ~Sts
    (2019-07-30 21:24)
    Więcej pisowskiego ******a piszącego komentarze nie było?? Życzę wam palanty żeby tak ktoś zachował sie w stosunku do waszych bachorów!!!
  • ~---------ziutek
    (2019-07-31 12:12)
    Pisze tu sama polska katolicka inteligencja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Alinka
    (2019-08-02 23:48)
    Przepraszam źe sie wtrące😀ale rostrząsanie takich zwykłych i smiesznych źeczy to parodia.To zwykły źart który czesto uźywalam pracując w sklepie do moich dobrych znajomych.Doslownie oznacza to zwyklą sympatie a nie oferte sexu .
  • ~Ech
    (2019-08-10 04:11)
    Bez przesady, to nie jest molestowanie tylko zwykłe prostactwo. Miałem takie przypadki ze strony rozoochoconych 50 dziesięciolatek gdy miałem 20 lat ale w życiu by mi nie przyszło do głowy by te końskie zaloty ze strony nieatrakcyjnych wtedy dla mnie starszych;) kobiet brać za jakieś przestępstwo. Na takie teksty się reaguje albo nie ale nie skarży się prasie. Gdyby ta pani nie była atrakcyjna to by pracy prezenterki nie dostała więc niech nagabywanie przyjmie jako efekt uboczny w miarę pozytywnej cechy jej orgamizmu.
  • ~uzdek98
    (2019-07-31 11:24)
    prosta odpowiedz: musialbys czeresie przez sto lat sprzedawac dziadu...
  • ~Jan Cierniowski
    (2019-08-01 19:30)
    No to dziennikarze spuszczą łomot panu w warzywniaku i nie będzie mu do śmiechu . !

Może zainteresować Cię też: