Karolina Szostak molestowana przez sprzedawcę w warzywniaku: Jak niski jest upadek człowieka?

Karolina Szostak na własnej skórze przekonała się, że molestowanie może spotkać kobietę niemal w każdym miejscu. Dziennikarka była tak zaskoczona, że nie wiedziała jak zareagować.

wróć do artykułu
  • ~zakonnica
    (2019-07-31 08:10)
    Zdjęcie w nocnych majtkach na instagram jednak wrzuci sama już bez molestowania. A mnie to akurat molestuje.
  • ~Zniesmaczony clelbryckim szambem
    (2019-07-31 07:24)
    Te celebryckie pindy mają przegniłą lewacką nowomową sieczkę zamiast mózgu. Jak ją "lansowali" w Polsacie, to było cacy, bo to pani płacili, a nie, że pani miała płacić...W moim sklepie ta panienka albo płaciła by gotówką, albo wypad ze sklepu. A swoją droga sklepikarz powinien odróżniać Kobietę od wyrobu kobieto podobnego...
  • ~Zxyz
    (2019-07-31 04:36)
    A co to mnie właściwie obchodzi i po co upubliczniać takie głupoty.
  • ~NOR
    (2019-07-31 01:44)
    Lo laboga ale cuda , szok , jezdem wtrzasniety , wow , nimogem .
  • ~Rolnik
    (2019-07-31 00:33)
    Bystra dziennikarka zapytałaby się czy skopać Panu ziemniaki ?
  • ~Celebryci to dziwni ludzie
    (2019-07-31 00:29)
    Facet sobie zażartował a ta już ma kisiel w majtkach a jak chirurg jej robił biust to już nie było molestowania jak ja macał
  • ~Czaro
    (2019-07-30 23:58)
    Musi być bardzo wyposzczona że zapłata w naturze kojarzy się jej tylko z jednym
  • ~Akwariusz
    (2019-07-30 23:27)
    O jasny gwint wrócilem do zdjęcia by sie przyjrzec i...przelecialem..palcem w dół artykułu w sumie szkoda jesli Lgbt ale trudno taka natura?
  • ~Akwariusz
    (2019-07-30 23:17)
    Psychoza wspolczesnosci to naduzywanie pojeć powodujące popadanie w paranoję kobieto spójrz na to z innej strony no chyba ze to oburzenie LGBT i to bedzie pani riposta moze byc pan/pani /lgbt pewno ze bedzie mial odczucie jaby dostal w pysk
  • ~nev
    (2019-07-30 23:17)
    Karolino, nie idź tą drogą ! To jest po porostu żenujące. Dzisiaj naprawdę, w mniemaniu większości celebrytów, nie wypada być niemolestowaną.
  • ~kontestator
    (2019-07-30 23:09)
    O co ten lament? Facet zażartował a pani Karolina wpada w histerię.Trochę luzu, nawet jeśli ten żart nie był najwyższych lotów. Nie sądzę aby sprzedawca miał zamiar obrazić panią redaktor. Histeria urodzie szkodzi.
  • ~Karol.in...
    (2019-07-30 22:23)
    Ja nie kumam,co Wy ludzie chcecie od figury i wyglädu P. Karoliny.Albo jestescie pomidorami,lub ogörami.Bez obrazy,ale czepcie sie tramwaja jak Wam przeszkadza fota z figurä P.Karoliny..
  • ~Sts
    (2019-07-30 21:24)
    Więcej pisowskiego ******a piszącego komentarze nie było?? Życzę wam palanty żeby tak ktoś zachował sie w stosunku do waszych bachorów!!!
  • ~Edek
    (2019-07-30 21:06)
    Lo ludzie kolejna o której zapomniano
  • ~wlad
    (2019-07-30 20:42)
    ale ci clebryci sa odmozdzeni ja tez czuje sie przez nia molestowany bo ona patrzy ze zdjecia pozadliwie
  • ~GRU
    (2019-07-30 20:34)
    W NATURZE!!! Jak na DZIENNIKARKE malo DOCIEKLIWA!!! Moze PROSTY CHLOPINA mowiac o naturze mial na mysli np;maliny,albo choc malinki!!! Nie wiem w jakim DZIALE POLSATU pracuje "molestowana" KAROLINA, ale napewno nie w GOSPODARCE. Handel WYMIENNY BYL i JEST do DZIS!!! Jak to MOWIA GLODNEMU ZAWSZE CHLEB na MYSLI!!!
  • ~mr. xiu
    (2019-07-30 19:30)
    nie rozumiem oburzenia, przecież sprzedawca może się identyfikować jako kartofob i wolić np żeby mu przekopała grządki
  • ~kucharz
    (2019-07-30 19:08)
    straszne takie prawdziwe
  • ~jarek
    (2019-07-30 19:05)
    jaka gwiazda takie molestowanie
  • ~do Sprzedawcy
    (2019-07-30 18:14)
    Panie, z tego warzywniaka, jutro chowaj Pan te czereśnie i wystaw Pan same banany, koledzy z Polsatu naciagają, I będziesz Pan sławny jak ta pani.

Może zainteresować Cię też: