Korwin Piotrowska wściekła na podwyżki ZUS: Mam płacić jeszcze więcej państwu, które mną gardzi

Karolina Korwin Piotrowska, podobnie jak wiele innych osób ze świata mediów, prowadzi własną działalność gospodarczą. Nic więc dziwnego, że dziennikarkę zezłościła wieść, iż od nowego roku będzie musiała płacić jeszcze wyższą składkę na ZUS.

wróć do artykułu
  • ~Mark Twain
    (2019-06-27 10:01)
    No jakoś mnie nie POrwałaś za sobą ! Charyzma na POziomie Nikosia Dyzmy !
  • ~Bartosz
    (2019-06-27 09:58)
    Na Kubie nie ma podatków .... no i pozostał jeden z ostatnich komunistycznych rajów o Korei Północnej przez delikatność nie wspomnę, to wręcz ekstaza od oglądania Kima ..... jedź kobieto.
  • ~marian
    (2019-06-27 10:07)
    Dawno już stwierdzono naukowo, że upały szkodzo.
  • ~PervoDolores
    (2019-06-27 10:31)
    Patologia 500+ co to w zyciu uczciwie nie pracowala bedzie przeciwko tej pani.
  • ~matylda
    (2019-06-27 10:37)
    Droga pani nikt nie trzyma na siłę w tym "strasznym kraju". Rozumię że przemawia przez panią własne "ja" (bogaty nie zrozumie biednego a syty głodnego) dlatego ta flustracja. Podejrzewam że świat zwierząt jest pani bliższy niż świat ludzi (właścicielka 3 psów). Życzę zdrowia i pogadamy jak stuknie 60-tka
  • ~Raf
    (2019-06-27 11:12)
    "Pracuje od 16 roku życia" - znaczy właściwe robisz co? Obrabiasz **** w mediach innym celebrytom. To jest praca?
  • ~L5
    (2019-06-27 10:12)
    Czy to skutek wczorajszego upału?
  • ~lele
    (2019-06-27 11:13)
    Jakieś inne rozwiązanie!? Czy tylko krytyka dla samej krytyki. Swoją drogą jak nie stać jej na płacenie najniższych składek ( rozumiem, że chodzi jej o wzrost płacy minimalnej) to może pora zmienić pracę np. kasa w markecie. Tak to jest jak celebryci podejmują poważne tematy i wychodzi ich stan umysłu, nie wspomnę o egoizmie.
  • ~Yokoono
    (2019-06-27 10:40)
    No niestety ale, zeby ktos mogl brac socjal to inny musi na niego placic. Nie jestesmy panstwem z wlasna gospodarka o zasiegu globalnym gdzie pieniazki leca strumieniem. Na wszystko sa pieniadze ale, zeby nie braklo to trzeba wiecej placic.
  • ~HGW
    (2019-06-27 11:35)
    Szczerze nienawidzę tej kobiety, ale komentarze pod jej adresem w tym przypadku to "sztuka dla sztuki" albo frustracja post-komunistycznych nieudaczników, którzy myślą - "nie płacę podatków, bo podatki płacą bogaci jak pracodawcy, bo każdy przedsiębiorca to podły kapitalistyczny złodziej. Trzeba im odebrać, bo oni majo!"
  • ~╲╱.├─┤
    (2019-06-27 18:30)
    Pani Karolino... przecież wystarczy posłuchać rady prezydentowej Komorowskiej, wyemigrować i zrezygnować z polskiego obywatelstwa by życie stało się piękniejsze i wolne od tych wszystkich uciążliwości.
  • ~KROLL
    (2019-06-27 11:35)
    RZĄD NIE MA SWOICH PIENIĘDZY ZA WSZYSTKO MY PŁACIMY TA PANI MA RACJĘ ZWOLNIĄ Z PITU DO 26 ROKU MŁODYCH KTOŚ ZAPŁACI CZYLI OSOBY PROWADZĄCE WŁASNĄ DZIAŁALNOŚC GOSPODARCZĄ CZYLI FIRMY JEDNOOSOBOWE LUB ZATRUDNIAJĄĆE 2-3 OSOBY Z TYCH FIRM NAJŁATWIEJ ZEDRZĆ BO DUZI MAJĄ KSIĘGOWYCH I NIE PŁACĄ PODATKÓW.
  • ~cały ten blichtr
    (2019-06-27 12:24)
    Jak może być normalnie :) jak np. w Sejmie na 460 posłów tylko 31 prowadzło swoją firmę (chociazby jednoosobową)!!! Tzn tylko 6% parlamentarzystów tak na prawdę wie co jest opłata ZUS!
  • ~abdul
    (2019-06-27 20:41)
    wes kredyt i wyjedz pasac u mnie wielbłądy
  • ~? ? ?
    (2019-06-27 19:06)
    Jakie składki płaci ciocia w Is r a elu?
  • ~Anonim.
    (2019-06-27 12:24)
    Belkot, prostacki belkot. Czy taki belkot jest komus potrzebny? Do,tego napisany prostackim jezykiem.
  • ~a moze zaslugujesz na pogarde
    (2019-06-27 13:10)
    Kazdy przestepca moze powiedziec ,ze ma gdzies panstwo ,ktore go sciga.Wiele rzeczy musimy robic ,choc nie chcemy.
  • ~krzysiek
    (2019-06-27 11:30)
    To skandal ! ok 1500 pln za nic dla darmozjadów , te renty 13 i rozdawnictwo ! chorobowe ok 130 pln ale i tak chodzi się prywatnie ! ale przedisiębiorcy to nie pisowski elektorat wiec maja ich.....
  • ~Kompromitacja