Korwin Piotrowska wściekła na podwyżki ZUS: Mam płacić jeszcze więcej państwu, które mną gardzi

Karolina Korwin Piotrowska, podobnie jak wiele innych osób ze świata mediów, prowadzi własną działalność gospodarczą. Nic więc dziwnego, że dziennikarkę zezłościła wieść, iż od nowego roku będzie musiała płacić jeszcze wyższą składkę na ZUS.

wróć do artykułu
  • ~Roman
    (2019-07-04 12:02)
    " czasami na 2-3 etatach" jeden etat to 8 godzin dziennie x 3 etaty = 24 godziny na dobę!!!???, a może doba tej pani ma więcej jak 24 godziny.
  • ~Jajacek
    (2019-07-03 10:08)
    Prosta sprawa proszę znaleźć ludzi o podobnych poglądach i wygrać wybory a nie obrażać się na świat .Nawiasem to oglądam Panią po aviomarynie.
  • ~alfalfa
    (2019-07-03 00:42)
    To idź się zatrudnić do tvn czy innej agory i nie marudź. Pomysł na biznes masz taki, że nikt normalny by się czymś takim nie zajął. Niczego pozytywnego nie dajesz, nic potrzebnego nie produkujesz. Potrzebna jesteś jak dziura w moście.
  • ~hehe1
    (2019-07-02 21:12)
    45 letni emeryci kosztują, a teraz jeszcze policjantom zdjęto limit wieku 55 lat, czyli wielki powrót systemu 45 letnich wypasionych emerytów, jest na kogo składki płacić
  • ~Zoska
    (2019-07-01 16:50)
    Każdy pracujący człowiek płaci zus od wynagrodzenia. Pancia i tak płaci mniej. Po co ten krzyk. Później będzie narzekać, że ma słabą emeryturę.
  • ~ta pani
    (2019-07-01 07:39)
    tak samo popi...na jak tatus Korwin Mikke
  • ~Porada
    (2019-06-30 18:28)
    Nie nie musisz płacić. Możesz wyjechać z kraju.
  • ~Andrew
    (2019-06-30 12:45)
    Tylko glupek i len krytykuje te pania
  • ~Paweł
    (2019-06-30 10:58)
    Ale przecież nikt nie zmusza do prowadzenia własnej działalności, może Pani przejšć na etat w jakiejś firmie i problem z głowy, na pewno coś się znajdzie więc o co ten szum??? Pewnie gdyby rządziło PO przyjęła by Pani podwyżkę potulnie
  • ~dor
    (2019-06-30 09:21)
    Jak się nie podoba, Pani sobie kupi bilet w dowolne miejsce na świecie i do widzenia, bye, bye
  • ~..Krystyna.z.Agencji.
    (2019-06-30 02:52)
    Pani Karlina Kórwin Piotrowska powinna pracowac ze mna. Lubie jej filozofie polityczno-spoleczno-cielesno-fizjologiczna. Stworzyly bysmy dobry duet.
  • ~fakir
    (2019-06-29 17:42)
    Panno Karolciu, jest alternatywa. Na zmywaku w Londynie.
  • ~bertsi
    (2019-06-29 15:19)
    Szanowna Pani, w październiku wygra PO i będziesz płaciła te składki, których sposób obliczania nie zależy od PIS-u, z uśmiechem na ustach.
  • ~nomen
    (2019-06-29 14:10)
    Też mam to gdzieś. Pracuję ponad 35 latek, większość na własnym i mam już dość. A tak dla przekory zamknę na jakiś czas biznesik i pójdę na zasiłek. Dopłaci mi państwo (znaczy wy suwereny drugiej kategorii) do mieszkania , może jakiś socjal wydębię. Zapier...ć na 500 plusów już mi się znudziło.
  • ~nnArt
    (2019-06-29 12:45)
    Ja z powodu PiS-u wyjechałem do Czech. I zaprawdę nie żałuję. Najlepsza decyzja w życiu, bo Czechy ludzi nie okradają i szanują. I teraz wiem, że do tej pory zachowywałem się jak tłuczona przez męża żona. Dopiero kiedy odejdziesz wiesz w jakim koszmarze żyłeś!
  • ~SOLIDARNOSC-80
    (2019-06-29 10:53)
    PANI PIOTROWSKA CZYZBY PANI ZAPOMNIALA JAK KOLEDZY Z PO PSL PODNOSILI SKLADKI ROSNIE PLACA ROSNO SKLADKI ALE WIDAC PANI ZAPOMINA CO BYLO.NARUD ZATO BARDZO PAMIETA JAK PRACOWAL W2008 ROKU ZA2,80 I NIKT SIE NIE LITOWAL.W POLSCE PRACOWALO WTEDY SETKI TYSIECY ALE JESZCZE EMERYCI PANI SIE PRZYPOMNIO ZA PO PSL PODWYZKI EMERYTUR 5 ZL NA MIESIOC NA ROK60 ZL GDZIE PANI WTEDY BYLA I KOGO BRONILA JEST PANI JUZ DOROSLA TO POWINNA PAMIETAC.W SODACH ZA KASTE WALCZYLISMY PO4 6 LAT.JAKIE BYLY WYNIKI A TAKIE ZE SEDZIA MOWILA ZE CO TO ZA ZAWOD MALARZ-PIASKARZ.TO MY JEJ TLUMACZYLISMY ZE TO CIEZKA PRACA I NIE BEZPIECZNA.PRACA W ZBIORNIKACH CYSTERNACH PO SMARACH OLEJACH ITD.NIE DOCIERALO ZE PIASKOWANIE POZNIEJ MALOWANIE W ZBIORNIKACH I TRUJOCE FARBY CALY ORGANIZM TO JUZ WYSTARCZA.NATO PANI SEDZIA PANI Z ZUSU TO NIE MOZLIWE ZEBYSCIE PRACOWALI CO DZIENNIE TO JEST KPINA Z NARODU A HANBA KASTY.NIE PRZYZNANO WCZESNIEJSZEJ EMERYTURY PRACA W WARUNKACH SZKODLIWYCH.TAK SIE SZANUJE NARUD W DALSZYM CIOGU.WROCILA TA PANI CO DO NIEMNIEC JEZDZILA I OGLASZALA JAK TO UNAS NIE MA DEMOKRACIJY PALOC NIBY SWIECZKI Z OPOZYCJO TOTALNO.DALI MNI TO ZAPALILAM.TAKA JEST U KASTY RZODZENIE NAM WOLNO WSZYSTKO A NARODOWI NIE.BEDO WYBORY KAZDY SIE ZASTANOWI CZY GLOSOWAC NA TYCH CO NAS NISZCZYLI PRZEZ8 LAT CZY NATYCH CO CHCO LIKWIDOWAC IPN CBA TVP ORAZ INNE.BO TO CO ONI MOWIO JEST SPRAWDZANE TYLKO CZASAMNI MINUTY DZIELO I JUZ WSZYSTKO ODKRECAJO.NIE POZWOLIMY ZEBY SLD RZODZILO PAMIETAMY ROK2001 I NIGDY WAM TEGO NIE ZAPOMNIMY.TO BYLO ZA MILLERA I KWASNIEWSKIEGO WSTYD I HANBA CO WTEDY ZROBILI!!
  • ~J.b.
    (2019-06-29 10:36)
    To obowiazuje na calym swiecie, tylko totalni tego nie wiedza.Ta kasta byla za PO super uprzywilowana.Teraz sa przeciw to zrozumiale..
  • ~Jaa