Rusin odpowiada Klepackiej: Ciekawy sposób na fejm w prawicowych mediach

Wczoraj pod jedną z komisji wyborczych w Warszawie doszło do spięcia pomiędzy Kingą Rusin i Zofią Klepacką. Najpierw całą sytuację opisała sportsmenka, chwilę później na Instagramie odpowiedziała jej Kinga Rusin.

wróć do artykułu
  • ~Maxim
    (2019-06-18 21:27)
    Głupek co stoi na straży sodomi
  • ~Jagoda
    (2019-06-12 16:14)
    Czy klepackiej nie wolno powiedzieć co myśli o lgtb przecież pani Kinga wstydzi się za nietolerancji ale sama jest nietolerancyjna dla tych co myślą inaczej niż ona pani kingo nie każdy lubi jajecznica niktorzy wola jaka
  • ~Miłość
    (2019-06-01 08:17)
    Kinga jest nerwowa. Najpierw straciła cierpliwość do Lasów Państwowych, teraz traci cierpliwośći jest napastliwa wobec myślących inaczej. Nichże ona pójdzie do psychiatry na konsultację
  • ~Hydrant
    (2019-05-31 17:28)
    Kingusia jest fajna tylko jeszcze o tym niewie.
  • ~usek
    (2019-05-31 17:24)
    Lis ją miał, Kot też.
  • ~,,,,
    (2019-05-30 16:45)
    RUSin to szkodnik POsowiecki na kasę PODATNIKOW
  • ~płyńnafali
    (2019-05-30 08:33)
    Pani Kingo dziękuję za przekaz. Istotna informacja.
  • ~klara
    (2019-05-29 13:26)
    pudernica kinia jak widze ta reklame w tvn z tymi raczkami to mi sie wszystko wywraca
  • ~Tradycjonalista
    (2019-05-28 23:37)
    Normalny jestem i popieram P. Klepacką
  • ~gość
    (2019-05-28 19:55)
    Na menopauzę można brać leki. Może ktoś podpowie kini jakie????
  • ~gość
    (2019-05-28 19:53)
    Się wykładowca moralności znalazła co to męże przed koleżanką utrzymać nie mogła. Typowy lewacki bełkot bo ktoś śmie mieć inne poglądy niż jakaś tam kinia znana z tego że ją lis kopnął i niczego więcej.
  • ~wanda
    (2019-05-28 16:34)
    ale ta Rusin awanturnica,ciagle sie do kogos doczepia,wiele razy czytałam jak kogos obraza,,Nic dziwnego ze Lis uciekł,i inni tez ,kto chciałby miec taką zonę
  • ~Piotr
    (2019-05-28 08:54)
    Rusin ty tepaku
  • ~md
    (2019-05-28 08:12)
    Przywróćmy właściwe znaczenie pojęć i nie walmy nimi ludzi jak cepem po głowach. Fobia w starej grece oznacza strach, obawę. Zatem homofobia to obawa przed homoseksualizmem i nie widzę powodu, by pani Klepacka miała się wstydzić, że taką obawę czuje i publicznie to mówi - zwłaszcza jako znakomita sportsmenka, czyli osoba publiczna. Gdzie jest olerancja pani Rusin dla obaw pani Klepackiej?
  • ~archaniol
    (2019-05-28 07:43)
    wstyd pani kingo. skad to niezbite przekonanie u pani, że wszyscy musza podzielac pani poglady??? jak panie szepnę na ucho... z p y c h y... nikt nie musi zyc tak jak pani w takiej moralnej pustce i nicosci relatywizmu, aby pani sama sie lepiej poczula... prosze nie usprawiedliwiac swojego zycia postawa innych...
  • ~ed.
    (2019-05-28 07:04)
    Rusin jest nie tylko źle wychowana ale nadzwyczajna kłamczucha. Wstyd że takie coś pracuje w mediach. Wielki wstyd.
  • ~miś
    (2019-05-28 06:58)
    Klepacka jest nie atrakcyjna, nadaje się obok Kruk i Mazurek - do twarzy pisowych gwiazd !
  • ~39marpik
    (2019-05-28 05:42)
    Poco pani Rusin podejmuje dyskusję o literaturze z analfabetką?
  • ~jaity
    (2019-05-28 00:49)
    Oto tolerancja w działaniu. Kiedyś baby pod kościołami opluwały bezwstydnice, coś się widać komuś w genach dostało.
  • ~Norman
    (2019-05-27 23:43)
    Przypomnienie znaczenia symbolu olimpijskiego w dychę! Prostacka pani Klepacka nie powinna nigdy więcej reprezentować ani Polski ani żadnego innego kraju w rozgrywkach olimpijskich bo zaprzecza swoimi wypowiedziami idei olimpijskiej.