Aktor, który zyskał popularność dzięki filmowi "Młode Wilki", w 2008 roku przyjął zaproszenie do show "Big Brother VIP". Jak sam zdradza, początkowo miał spędzić tam tydzień, jednak dzięki sympatii, jaką wzbudzał wśród widzów, produkcja zaproponowała mu dłuższy pobyt. Ostatecznie został do końca i wygrał program. Nagrodą główną były dwa zegarki o łącznej wartości 50 tys. złotych.

Reklama

W rozmowie z PrzeAmbitni, wyemitowanej na pudelek.pl, Jarosław Jakimowicz bez ogródek mówi o tym, ile zarobił w programie "Big Brother":

Ja zarobiłem dużo, bardzo dużo. Miałem kontrakt na tydzień, który negocjowaliśmy co tydzień. Ja miałem 30 tys. złotych za każdy tydzień, a spędziłem tam 5 tygodni i wygrałem zegarki.

Aktor mógł liczyć na taką stawkę, jako rozpoznawalny celebryta. Uczestnicy obecnej edycji są zupełnie anonimowi i jak twierdzi Jakimowicz, zapewne zarabiają znacznie mniej:

Reklama

Myślę, że oni mogą mieć ok 3-4 tysięcy za tydzień

Aktor dodał także, że nie chciałby kolejny raz wchodzić do domu Wielkiego Brata. Jednak, gdyby ktoś ponownie zaoferował mu stawkę 30 tys. złotych za tydzień, rozważyłby taką propozycję:

Pojechać sobie w fajne miejsce za tydzień pobytu i powydurniiania się? Czemu nie?