Wojna pomiędzy modelkami toczyła się przez długi czas, a nabrała rozpędu, gdy obie zasiadły w jury programu "Top Model". Dlaczego Joanna i Anja nie darzyły się sympatią? Krupa wytykała Rubik, że zdarza jej się chodzić po wybiegu, bądź pozować na sesjach w naturalnych futrach. Anja broniła się twierdząc, że po prostu wykonuje swoją pracę, a odgryzała się Joannie podkreślając, że nie zna realiów zawodu supermodelki, bo nią nie jest.

Reklama

Teraz, jak donosi Pudelek, Joanna Krupa zorientowała się, że cały konflikt został wykreowany przez jej byłą menadżerkę, Małgorzatę Leitner:

Odkryły, że napuszczała je na siebie. Mówiła swojej klientce, że Anja chce ją wygryźć z programu albo że opowiada o niej wstrętne rzeczy. Joanna ślepo w to wierzyła i przez to była niemiła dla Anji. Ta jej się odgryzała i tak się ten konflikt napędzał - ujawnia osoba z otoczenia obu celebrytek

Reklama

Zmianę wzajemnego nastawienia modelek dało się ponoć odczuć już podczas nagrywania kolejnych odcinków "Top Model". Kto wie, może narodzi się z tego prawdziwa przyjaźń. W końcu zarówno Anja Rubik, jak i Joanna Krupa poza modelingiem mocno angażują się w akcje ekologiczne i społeczne.